Zespół

IMAGINE JUNIORS

Nazwa:
IMAGINE JUNIORS

Trener:
Karolina Gębuś

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna

Zespół tańca Imagine Juniors to formacja turniejowa założona w 2017 roku. Tworzą ją tancerki w wieku od 12 do 16 lat. Aktualnie zespół trenuje pod okiem Karoliny Gębuś, a jego treningi odbywają się 3 razy w tygodniu. W ich skład wchodzą zajęcia z choreografii, techniki oraz akrobatyki.

Zespół Imagine zdobył wiele osiągnięć na turniejach ogólnopolskich. Tancerki wciąż jednak mają apetyt na więcej i ciężko pracują na kolejne sukcesy.

Trener

KAROLINA
GĘBUŚ

Trener zespołów Imagine oraz Imagine Juniors z Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jeszcze jako dziecko, biorąc udział w turniejach tańca, a później także w spektaklach tanecznych. Po pewnym czasie odkryła, że najlepiej odnajduje się w tańcu jazzowym i modern i to właśnie tym stylom poświęciła swoją dalszą taneczną edukację. W 2015 r. ukończyła kurs instruktorski ze specjalnością taniec jazzowy.

Obecnie prowadzi zajęcia taneczne w Egurrola Dance Studio Konstancin i rozwija swoją pasję jako tancerka TV Project, z którą występuje na największych krajowych scenach, towarzysząc na scenie gwiazdom muzyki.