EGURROLA DANCE LEAGUE

Zespoły

Zespoły rywalizujące w Egurrola Dance League to formacje reprezentujące wszystkie szkoły Egurrola Dance Studio. Wiele z nich ma na swoim koncie tytuły mistrzów Polski, Europy i świata, a ich umiejętności można podziwiać także w popularnych produkcjach telewizyjnych.

JAZZ ONE KIDS
WARSZAWA

Trener: Klaudia Jezierska

JAZZ 2 JUNIORS
wARSZAWA

Trener: Sara Kaźmierska

J TEAM JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Zuzanna Świderska

JAZZ MAGIC
ŁÓDŹ

Trener: Agata Kędzia

JAZZ FACTORY
ŁÓDŹ

Trenerki: Agata Kędzia / Amelia Koziara

JAZZ ONE JUNIORS
WARSZAWA

Trenerzy: Paweł Michno / Karolina Maliszewska

EMOTION JUNIORS
WROCŁAW

Trener: Katarzyna Żebrowska

IMPERIAL JUNIORS
KRAKÓW

Trener: Barbara Tomas

JAZZ ONE
WARSZAWA

Trener: Paweł Michno

NN JAZZ
ŁÓDŹ

Trener: Adrianna Bilecka

EMOTION
WROCŁAW

Trener: Katarzyna Żebrowska

J TEAM
WARSZAWA

Trener: Zuzanna Świderska

IMPERIAL
KRAKÓW

Trener: Barbara Tomas

SWAGG KIDS
WARSZAWA

Trener: Klaudia Koruba

KONST CREW KIDS
KONSTANCIN-JEZIORNA

Trener: Julita Walczuk

KONST CREW JUNIORS
KONSTANCIN-JEZIORNA

Trener: Julia Falkowska

BEAT CREW
ŁÓDŹ

Trener: Monika Hajkowska

TARCHO FRESH JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Dominika Raczyńska

ALL IN CREW JUNIORS
ŁÓDŹ

Trener: Natalia Radtke

SWAGG JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Patryk Kownacki

SWAGG JUNIORS 2
WARSZAWA

Trener: Patryk Kownacki

SWAGG
WARSZAWA

Trener: Artur Golec

SWAGG 2
WARSZAWA

Trener: Artur Golec

TARCHO FRESH
WARSZAWA

Trener: Dominika Raczyńska

SCANDAL
ŁÓDŹ

Trenerki: Monika Czaplicka / Elżbieta Dudarewicz

ALL IN CREW
ŁÓDŹ

Trener: Natalia Radtke

HYPE CREW JUNIORS
wARSZAWA

Trener: Karol Ociepka

SCREAM CREW
Wrocław

Trener: Paula Bryjka

LUZIK 1
WARSZAWA

Trener: Dominika Spahić-Fergińska

LUZ 1
WARSZAWA

Trener: Aleksandra Wygryzowska

LUZIK 2
WARSZAWA

Trener: Natalia Moreń

B-TEAM KIDS
WARSZAWA

Trener: Urszula Ornoch

TARCHO TEAM KIDS
WARSZAWA

Trener: Anna Kosińska

B-TEAM JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Aneta Radomska

DISCO ONE
KONSTANCIN-JEZIORNA

Trener: Magdalena Wydmańska

DISCO DREAM KIDS
łÓDŹ

Trener: Marlena Nadajewska

TARCHO TEAM JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Joanna Olczak

SPARK TEAM JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Karolina Michałowska

LUZ 2
WARSZAWA

Trener: Kamila Marchwińska

EMPIRE KIDS
KRAKÓW

Trener: Sofiia Melnychuk

FIRE KIDS
KATOWICE

Trener: Aleksandra Buras

SPARK TEAM KIDS
WAWER

Trener: Zuzanna Piekarek-Nyangusi

Harmonogram turniejów
Egurrola Dance League

Harmonogram turniejów
Egurrola Dance League