logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

V3

V3_40MEDS

Nazwa:
V3

Trener:
Katarzyna Mieczkowska

Styl tańca:
commercial

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Jesteśmy tancerzami, którzy choć tańczą dla własnej przyjemności, zdobywają coraz wyższe tytuły! Nie raz zostało to dostrzeżone i docenione! Często wspomagamy zespół V2 oraz zawodową grupę taneczną VOLT w wybranych przedsięwzięciach scenicznych, takich jak np. Sopot Hit Festival.

Naszym choreografem i trenerem jest Katarzyna Mieczkowska – wieloletnia nauczycielka tańca w Egurrola Dance Studio, uczestniczka programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Świetne choreografie, doskonała technika tańca i efektowne popisy akrobatyczne sprawiają, że występy naszego zespołu są wielkim widowiskiem. Jednak dla wielu z nas osiągnięcie poziomu, który daje tak spektakularne efekty, oznaczało miesiące, a nawet lata ciężkiej pracy i wiele godzin treningów. Mimo wszystko, a może właśnie dlatego, nie ma dla nas ważniejszej rzeczy niż taniec!

Treningi z choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 90 minut. Poza zajęciami choreograficznymi mamy także obowiązkowe zajęcia z techniki tańca klasycznego, które zwiększają nasze umiejętności i technikę tańca.

Osiągając doskonałe rezultaty turniejowe, zdobywamy także doświadczenie sceniczne. Dzięki temu mamy szansę awansować do czołowego, turniejowego zespołu V2, by później stać się jednym z tancerzy zawodowej grupy VOLT.

Trener

KATARZYNA
MIECZKOWSKA

Trener zespołów V2, V3 oraz BeArt, tancerka, choreograf programów: You Can Dance. Nowa Generacja”, „Dance Dance Dance” , „The Voice Kids”, „Bitwa na głosy” czy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Katarzyna jest absolwentką Akademii Muzycznej na Wydziale Choreografii i Tańca oraz pedagogiem z wysokimi kwalifikacjami.

Tańczyć zaczęła w wieku 8 lat. Od tego czasu szkoliła się w wielu stylach tanecznych takich jak: taniec klasyczny, modern, jazz, które są najbliższe jej sensu. Uczyła się także hip hopu, disco czy funky. W wieku 19 lat przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła uczęszczać do Egurrola Dance Studio, najpierw jako tancerka formacji V2, a następnie Zawodowej Grupy VOLT. Wraz z zespołem V2 zdobyła takie tytuły jak: 4. miejsce na Mistrzostwach Świata 2006 i 1 miejsce na Mistrzostwach Polski 2006.

W 2018 r. zdobyła tytuł Najlepszego Choreografa podczas turnieju Best Dance Group w Pradze. Wraz z tytułem otrzymała stypendium w jednej z najbardziej znanych szkół tańca – Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie doskonaliła swój warsztat pod okiem najlepszych tancerzy i choreografów z całego świata.

Obecnie jest trenerem zespołów w Egurrola Dance Studio. Realizuje się także jako choreograf największych produkcji telewizyjnych w kraju. Jej choreografie można podziwiać podczas konkursu Eurowizji Junior 2019 i 2020, a także w teledyskach Natalii Szroeder, Gromee’ego czy Patrici Kazadi.