logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

V3

V3-2024

Nazwa:
V3

Trener:
Oliwia Bujak

Styl tańca:
commercial

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Jesteśmy tancerzami, którzy choć tańczą dla własnej przyjemności, zdobywają coraz wyższe tytuły! Nie raz zostało to dostrzeżone i docenione! Często wspomagamy zespół V2 oraz zawodową grupę taneczną VOLT w wybranych przedsięwzięciach scenicznych, takich jak np. Sopot Hit Festival. Naszą trenerką jest obecnie Oliwia Bujak.

Świetne choreografie, doskonała technika tańca i efektowne popisy akrobatyczne sprawiają, że występy naszego zespołu są wielkim widowiskiem. Jednak dla wielu z nas osiągnięcie poziomu, który daje tak spektakularne efekty, oznaczało miesiące, a nawet lata ciężkiej pracy i wiele godzin treningów. Mimo wszystko, a może właśnie dlatego, nie ma dla nas ważniejszej rzeczy niż taniec!

Treningi z choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 90 minut. Poza zajęciami choreograficznymi mamy także obowiązkowe zajęcia z techniki tańca klasycznego, które zwiększają nasze umiejętności i technikę tańca.

Osiągając doskonałe rezultaty turniejowe, zdobywamy także doświadczenie sceniczne. Dzięki temu mamy szansę awansować do czołowego, turniejowego zespołu V2, by później stać się jednym z tancerzy zawodowej grupy VOLT.

Trener

OLIWIA
BUJAK

Trener zespołu V3. Oliwia to wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego. Dzięki jej zaangażowaniu, ciężkiej pracy i przede wszystkim ogromnej miłości do tańca udało jej się zasilać szeregi zespołu Luz 3. Następnie trafiła pod skrzydła cudownej trenerki Katarzyny Mieczkowskiej, u której najpierw z zespołem V3, a już rok później wraz z flagowym zespołem V2 zdobywała wiele osiągnięć, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Taniec jest największą pasją Oliwii, którą stara się nieustannie pielęgnować i rozwijać. Od wielu lat najbliższy jej sercu jest hip hop, jednak szkoli się stale także w innych stylach, np. high heels czy contemporary. Oliwia nie wyobraża sobie życia bez tańca, dlatego jako instruktor chce przekazywać i dzielić się swoja pasją z innymi, aby oni także mogli zakochać się w tej wyjątkowej formie sztuki.