logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SPARK TEAM KIDS

Nazwa:
SPARK TEAM KIDS

Trener:
Karolina Michałowska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wawer

Spark Team Kids jest zespołem disco dance w startującym kategorii wiekowej 9-12 lat. Na co dzień trenuje w Egurrola Dance Studio Wawer. Trenerem zespołu jest pani Karolina Michałowska. Nasz zespół został utworzony w 2019 roku, jednak już wcześniej trenowałyśmy wspólnie w Egurrola Dance Studio, doskonaląc swój warsztat na najwyższych poziomach zaawansowania. Niektórzy z nas swoją przygodę z tańcem rozpoczęli już od grup 4-5 laków!

Na naszych zajęciach nigdy nie jest nudno, a energia rozpiera nas już od wejścia na salę treningową. Zawsze dajemy z siebie 100% , zarówno na zajęciach z choreografii, jak i podczas akrobatyki oraz techniki.

Trener

KAROLINA
MICHAŁOWSKA

Trener zespołu disco dance Spark Team Kids. Karolina tańczy od 9. roku życia. Sport był obecny w jej życiu już od najmłodszych lat – najpierw trenowała koszykówkę oraz biegi, a potem zainteresowała się tańcem nowoczesnym. Kiedy już dobrze poznała świat taneczny i scenę, odkryła, że jej ulubionym stylem jest hip hop i to właśnie z niego zdecydowała się zrobić specjalizację instruktorską. Obecnie Karolina jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a poza tańcem pasjonuje się też fitnessem. Duży nacisk kładzie na własny rozwój taneczny – w tym roku szkoliła się u wybitnych instruktorów, takich jak Andrey Boyko, Jun Quemado czy London Dyer. Zdobyte umiejętności z chęcią wykorzystuje na prowadzonych przez siebie zajęciach, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą z innymi i obserwować ich postępy.