logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

HYPE CREW
JUNIORS

Nazwa:
HYPE CREW JUNIORS

Trener:
Karol Ociepka

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Blue City

Hype Crew Juniors to zespół juniorski z Egurrola Dance Kids Blue City!

Jego trenerem i choreografem jest wieloletni instruktor Egurrola Dance Studio Karol Ociepka.

Zespół powstał w 2021 roku i od tego czasu daje z siebie wszystko na salach tanecznych, trenując 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Oprócz choreografii członkowie maja zajęcia z techniki tańca hip hop oraz motoryki, które wzbogacają ich taneczny warsztat.

Zespół jest bardzo różnorodny – składa się z indywidualistów, dzięki czemu zawsze zaskakują oni swoją pomysłowością. Nie bez powodu w nazwie jest „Hype” – wzajemne wsparcie jest dla wszystkich tancerzy bardzo ważne, powiedzenie „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” jest ich hasłem przewodnim. Kiedy wejdziesz na ich zajęcia, zagwarantują Ci uśmiech i rodzinną atmosferę.

Trzymajcie kciuki za Hype Crew Juniors w tym sezonie, bo szykują coś naprawdę ciekawego!

Trener

KAROL
OCIEPKA

Trener juniorskiego zespołu Hype Crew Juniors, doświadczony instruktor tańca. Swoje pierwsze grupy uczył tuż obok rodzinnego miasta w Jastrzębiu-Zdroju w szkole Explozja Tańca. Wiele lat wyjazdów na zawody, turnieje i mistrzostwa federacji IDO pozwoliły mu zdobyć doświadczenie w przygotowywaniu wymagających choreografii i profesjonalnie szkolić grupy.

Karol to wulkan pozytywnej energii. Jest ambitnym tancerzem, który stawia czoła wszystkim napotkanym przeszkodom. Stwierdzenie „nie da się” jest mu obce. Nieustannie szkoli swój warsztat pod okiem najlepszych instruktorów na świecie. Wyjeżdża na największe i najlepsze obozy szkoleniowe bo wie, że tylko w ten sposób osiągnie perfekcję ruchową, a swoim podopiecznym przekaże maksimum zdobytej wiedzy.

Instruktorzy, od których brał lekcje: Matt Steffanina, Ian Eastwood, Lyle Beniga, Karon Lynn, Kaelynn Harris, Tony Tzar, Shaun Evaristo, Keone&Mari, Henry Link, Duki, Josh Williams, Laure Courtellemont, Antoine Troupe, Ysabelle Capitule, Lando Wilkins, Kapela, Kenzo Alvares, Brian Puspos, Rie Hata, Willdabeast, Jake Kodish, CJ Salvador, Andye Jamieson.