logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SCREAM CREW JUNIORS

Nazwa:
SCREAM CREW JUNIORS

Trener:
Patrycja Łebska

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wrocław

Scream Crew Juniors to juniorski zespół hip-hopowy reprezentujący Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Jego trenerem i choreografem jest Patrycja Łebska, która przygotowuje swoich tancerzy do udziału w zawodach tanecznych.

Skład zespołu to wybuchowa mieszanka różnych osobowości, które w aktualnym składzie trenują ze sobą dopiero od końca września 2022! Mają w sobie jednak dużo ambicji oraz zaangażowania, bo chcą sięgać po trofea podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio i innych turniejach tańca!

Duża energia, uśmiech i zaangażowanie w to, co robią – to właśnie cechy charakteryzujące tancerzy Scream Crew Juniors.

Trener

PATRYCJA
ŁEBSKA

Trener zespołu Scream Crew Juniors oraz instruktor Egurrola Dance Studio we Wrocławiu.

Patrycja swoją drogę taneczną rozpoczęła w wieku 6 lat w Odolanowskim Domu Kultury. Po przeprowadzce do Wrocławia dołączyła do ekipy „That’s Right Crew” prowadzonej przez Martę Mościcką, z którą trenowała takie style jak hip hop dance, lite feet, house, locking czy breaking. Wraz z tym zespołem uczestniczyła w licznych zawodach i pokazach, promując taneczną scenę street dance’ową. Zdobyła m.in. 1. miejsce z formacją na Urban Style w Poznaniu (2018). Oprócz hip hopu Patrycja prężnie rozwija swoje umiejętności w stylach waacking oraz high heels.

Jest dyplomowanym instruktorem o specjalizacji hip hop dance. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów, a jako tancerka często bierze udział w zawodach lub projektach tanecznych. Jej ostatnim osiągnięciem jest dwukrotne dojście do Top 8 w stylu waacking na zawodach Step Ya Game Up oraz 101 Battle w Nowym Jorku. Regularnie uczestniczy w warsztatach na terenie Polski i za granicą u światowej sławy nauczycieli takich jak: Henry Link, Loose Joint, Budda Stretch, Mr. Wiggles, Chrybaby Cozie, Caleaf, Archie Burnett, Aisha Francis i wielu innych.

Jej doświadczenie i rozwój w różnych stylach budują ją jako wszechstronną tancerkę. Jako instruktor oprócz przekazywania wiedzy stara się dzielić swoją energią i pasją, aby stworzyć ze swoimi kursantami jak najlepszą jakość i pozytywną atmosferę na sali.