Zespół

lUZ 1

Nazwa:
LUZ 1

Trenerki:
Aleksandra Wygryzowska / Kamila Marchwińska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Jesteśmy młodymi pasjonatami tańca! Każdą wolną chwilę najchętniej spędzalibyśmy na sali — trenując skoki, piruety czy kombinacje taneczne. Niejednokrotnie zdobyliśmy Mistrzostwo Polski, Europy i Świata! Nasze treningi prowadzone są przez Panią Aleksandrę Wygryzowską i to właśnie ona na każdych zajęciach przekazuje nam swoją taneczną wiedzę i pozytywną energię do działania.

Ktoś mógłby nas zapytać, czy mamy w ogóle czas na naukę? Pewnie, że tak! Zaangażowanie w zajęcia taneczne oraz świadomość, że nad czymś wspólnie pracujemy, uczy nas lepszej organizacji czasu i sprawia, że możemy przenosić góry!

W naszym zespole może tańczyć każdy, kto ma od 13 do 16 lat i jest gotowy poświęcić swój wolny czas, aby wejść w niesamowity świat tańca!

Zaczynaliśmy swoją przygodę z tańcem, jako 4-5-latki w grupach M… a teraz startujemy na turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, przygotowujemy oprawy taneczne do wielu teledysków, koncertów, reklam i pokazów mody.

Nasze treningi różnią się natężeniem i intensywnością od zajęć w innych grupach tańca nowoczesnego. Dwa razy w tygodniu, po dwie godziny spotykamy się na lekcjach choreografii, a w każdy piątek dwie godziny poświęcamy, aby podszkolić swój warsztat z zakresu techniki tańca, klasyki i akrobatyki. Przez cały czas pracujemy nad rozwijaniem swojej wytrzymałości oraz nad utrzymaniem jej na odpowiednim poziomie. Dużo uwagi poświęcamy ćwiczeniom siłowym, rozciągającym, koordynacyjnym oraz technice tańca.

Awans do zespołu Luz 1 daje szansę na wszechstronny rozwój i aby w przyszłości zasilić zespół V2, a później stać się członkiem grupy VOLT!

Trener

ALEKSANDRA
WYGRYZOWSKA

Trener juniorskiego zespołu Luz 1, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor tańca sportowego, fitness oraz gimnastyki sportowej. Ola swoją drogę taneczną od początku związała z Egurrola Dance Studio i to tu stawiała swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. Od zawsze była tancerką ambitną i zdyscyplinowaną, która bawiła się tańcem – wiedziała po co przychodzi na salę i to właśnie chce przekazać swoim kursantom. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy pod okiem znakomitych instruktorów szybko awansowała do zespołów reprezentujących szkołę na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jej największą przygodą taneczną był udział w programie “Mam talent”, gdzie wraz z zespołem V2 wystąpiła w półfinale, zachwycając widzów żywiłową choreografią. Taniec i nauczanie dzieci stały się jej pasją, dlatego też postanowiła rozwijać się w tym kierunku zawodowo. Najpierw podjęła pracę jako nauczyciel wychowania fizycznego, a następnie jako instruktor tańca w Egurrola Dance Studio.

Trener

KAMILA
MARCHWIŃSKA

Trener juniorskiego zespołu Luz 1, instruktor grup tańca nowoczesnego w Egurrola Dance Studio. Kamila swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Od tego czasu poznała wiele stylów tanecznych. Swoich sił próbowała w balecie, tańcu ludowym, tańcu towarzyskim, jazzowym, a także w disco dance i hip hopie, bo, jak twierdzi, prawdziwy tancerz powinien być wszechstronny. W wieku 9 lat przekroczyła próg szkoły Egurrola Dance Studio i to właśnie tu postanowiła, że będzie rozwijać swoją pasję zawodowo. Szybko awansowała do flagowych zespołów Luz 1 oraz V2, z którymi zdobywała najwyższe laury na turniejach rangi mistrzowskiej.

Obecnie Kamila jest wykwalifikowanym i doświadczonym instruktorem, który przekazuje swoją wiedzę młodszemu pokoleniu tancerzy. Na zajęciach stara się do każdego podchodzić indywidualnie. Cechuje ją ogromne zaangażowanie i cierpliwość. Jej motto to: „Nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy konsekwencja, skupienie i oczywiście dobra zabawa!”