logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

FIRE KIDS

Nazwa:
Fire Kids

Trener:
Aleksandra Buras

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Katowice

Fire Kids (od września 2024 Fire Juniors) to dziecięcy zespół disco dance istniejący od 2021 roku. Należą do niego najzdolniejsze tancerki powyżej 12 lat ze szkoły Egurrola Dance Studio Katowice, które na każdym treningu ciężko pracują, by jak najlepiej reprezentować swoją szkołę na turniejach Egurrola Dance Studio, a także zawodach ogólnopolskich.

Naszą trenerką jest pani Aleksandra Buras, pod okiem której rozwijamy swoje umiejętności oraz ogromną pasję do tańca. Nasze treningi pozwalają nam nie tylko na intensywną naukę techniki oraz choreografii, ale także zawierać nowe przyjaźnie, uczyć się wzajemnego szacunku i kształtować charaktery.

Cieszymy się, że tańcząc w zespole możemy realizować naszą pasję i spełniać marzenia. Wspólne przeżywanie emocji daje nam pewność, że przyjaźnie nawiązane w Fire Kids pozostaną na lata, niosąc za sobą niezapomniane wspomnienia.

Trener

ALEKSANDRA
BURAS

Trener juniorskiego zespołu Fire Kids – aktualnych Mistrzów Świata IDO z Egurrola Dance Studio Katowice.

Ola z tańcem związana jest od ponad 20 lat. Pierwsze sukcesy zdobywała już w dzieciństwie, stając na najwyższych stopniach podium zarówno zawodów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Jednym z jej najważniejszych osiągnięć jest potrójne Mistrzostwo Polski Cheerleaders (w kategoriach: duet, mini formacja oraz formacja). Obecnie jest instruktorem tańca nowoczesnego oraz disco dance.

Ola uwielbia pracę z dziećmi. Uważa, że trening, ambicja i wytrwałość prowadzą do zdobycia umiejętności, a pasja do odkrycia prawdziwego piękna tańca. Jest bardzo zaangażowana, a przy tym wymagająca i konsekwentna, co przekłada się na wyniki jej podopiecznych. Tancerze pracujący z Olą zdobywają najwyższe noty na turniejach, zarówno w kategoriach grupowych, jak i solo i duetach.

W prowadzone zajęcia wkłada zawsze całe serce i jest ukochaną panią dla swoich małych tancerzy.