logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SCREAM CREW KIDS

scream_crew_kids_2024

Nazwa:
Scream Crew Kids

Trener:
Magdalena Tokarz

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wrocław

Scream Crew Kids to zespół ambitnych i zakochanych w hip hopie dzieci reprezentujących szkołę Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Trenerem i choreografem zespołu, który dba o ich jak najlepsze występy na turniejach, jest Magdalena Tokarz.

Scream Crew Kids to najmłodszy hip-hopowy skład należący do wrocławskiej Scream Crew rodziny. Dzieciaki trenują ze sobą zaledwie od końca września 2022 roku, ale już wykazują się wspaniałym zgraniem i energią towarzyszącą im na każdym treningu. Scream Crew Kids to ekipa, która swoimi występami z pewnością zaskoczy niejednego fana hip hopu!

Trener

MAGDALENA
TOKARZ

Trener dziecięcego zespołu Scream Crew Kids i instruktor Egurrola Dance Studio Wrocław.

Swoją przygodę z tańcem zaczynała w Szkole Tańca Gregory w Jeleniej Górze, gdzie zapałała miłością do takich stylów jak hip hop czy house. Od tego czasu nieustannie rozwija swoje umiejętności, biorąc udział w warsztatach, projektach i obozach z nauczycielami z Polski i świata. Brak możliwości dojazdu na lekcję danego nauczyciela ze względu na jego kraj pochodzenia nie jest dla niej wymówką. Uczestniczy w kursach online organizowanych przez zagranicznych instruktorów z krajów takich jak USA, Australia czy Korea Południowa.

Miała okazję szkolić się u takich osób jak: Henry Link, Bouboo, Les Twins, Icee, Loose Joint, Paradox, Kapela, Frankwa, Malkom, Salah, Brian Puspos, Ian Eastwood, Lando Wilkins, Nat Bat, Anthony Lee, Lyle Beniga, Melvin Timtim, Tony Tzar, Hollywood, Shaun Everisto, Laure Courtellemont, Duc Ahn Tran, Marissa Osato, Zacc Milne, Jaja Vankova, Kenzo Alvares, Shay Latukolan, Bailey Sok, Fefe Burgos, Caetlyn Watson, Dexter Carr, Jouana Samia, Edith Simone, Taiwan Williams, Girin Jang, Laurence Kaiwai, Colette Eagle, Malou Linders, Aliya Jannel, Maniek Kotarski, Marcin Rębilas, Klaudia Antos, Sandy Rzeźniczak, Kaczorex, Patryk Brdey, Jessica Ali, Kuba Walica i wiele więcej.

W swoich treningach Magdalena nie ogranicza się do jednego stylu, ponieważ jej zdaniem dobry tancerz powinien potrafić zatańczyć wszystko. Dlatego rozwija się w wielu kierunkach, biorąc lekcje z różnych odmian tańca, takich jak jazz, commercial, popping, high heels i wiele innych. Jako tancerka brała udział w największych imprezach tanecznych w Polsce: Rytm Ulicy, Eat Your Feet, Street Dance Story, Word of Dance gdzie zdobywała wyróżnienia zarówno w kategoriach team, jak i w dueatach. Ma również na swoim koncie kilka tanecznych projektów, w których brała udział jako choreograf. Od kilku lat zdobywa doświadczenie jako instruktor w prowadzeniu zajęć tanecznych, dzieląc się swoją pasją i umiejętnościami zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.