logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

DISCO DREAM JUNIORS

Nazwa:
DISCO DREAM JUNIORS

Trenerki:
Marlena Nadajewska & Anasiasiia Babenko

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

Trener

MARLENA
NADAJEWSKA

Trener zespołów Disco Dream Kids i Disco Dream Juniors, dyplomowana instruktorka tańca, specjalizująca się w pracy z najmłodszymi. Ta dziewczyna to wulkan energii tryskający na każdych zajęciach uśmiechem i dobrym słowem. Na treningach u Pani Malinki można się solidnie zmęczyć, jednak każdy z sali wychodzi z uśmiechem. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat w jednym z łódzkich zespołów, gdzie zaraziła się pasją do tańca. Między innymi na swoim koncie ma takie osiągnięcia jak tytuł Vice Mistrza Europy oraz Mistrza Polski. Doświadczenie sceniczne zdobyła występując w licznych pokazach na małych i dużych scenach.

W Egurrola Dance Studio w Łodzi pracuje od samego początku, jest dobrze znana z prowadzenia rozmaitych atrakcji dla dzieci. Jeśli ktoś chce urządzić najlepsze urodziny dla swojej pociechy to nie ma się co dłużej zastanawiać. Pani Malinka jest specjalistką od zadań specjalnych.

Bardzo ważny dla Marleny jest rozwój, dlatego cały czas pracuje nad swoją techniką tańca, szkoląc się u najlepszych światowych instruktorów i pedagogów takich jak: Julia Spiesser, Jan Ravnik, Stefano Silvino, Chris McCarthy, A ni mal, Global Bob, Camron One Shot, Andrey Boyko, Blazin Crew, Nicolas Huchard i wielu innych!

Trener

ANASTASIIA
BABENKO

Trener zespołu Disco Dream Juniors, utytułowana tancerka i instruktorka tańca. Anastasiia ma na swoim koncie wiele sukcesów turniejowych. Jest mistrzynią Ukrainy 2020 w kategorii „contemporary adult improv”. Znalazła się także w top 50 tancerzy w kategorii disco „all in black”. W 2022 roku była nominowana do nagrody dla najlepszego tancerza w kategoriach „disco adults” i „contemporary adult improv”. Zajęła również 1. miejsce z własną choreografią w kategorii „Dance Show”.

Aby rozwijać umiejętności uczęszczała na warsztaty taneczne z rozmaitych stylów do światowej sławy tancerzy i choreografów, wśród których znalazły się takie nazwiska jak: Danny Baker, Darnell Alexander, Igor Tsishkevich, Julia Plyusnina, Charlotte Svartskaret, Roman Shabanov, Anastasiia Anikieieva, Anton Ovchinnikov, Ilona Gvozdeva, Djune, Alexander Gram, Maximus, Sergey Anikee, Zulu czy Mathilde Gilhet.