Zespół

DISCO DREAM JUNIORS

Nazwa:
DISCO DREAM JUNIORS

Trener:
Aleksandra Grzesikowska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

Disco Dream Juniors to zespół, który tworzą tancerze w wieku 13-16 lat. Instruktorem, choreografem oraz opiekunem grupy jest Aleksandra Grzesikowska.

Wszyscy jesteśmy połączeni pasją do tańca. Energia i zaangażowanie – to słowa, które świetnie nas opisują. Tworzymy rodzinę prawdziwych disco petard, która jest ciągle głodna wiedzy i nowych wyzwań. Z treningu na trening udoskonalamy swój warsztat taneczny oraz rozwijamy się najlepiej jak tylko możemy.

Treningi choreografii mamy dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Dodatkowo co drugą niedzielę uczęszczamy na zajęcia z akrobatyki, techniki tańca oraz stretchingu i siły, które trwają łącznie trzy godziny. Ponadto chętnie bierzemy udział w warsztatach Egurrola Dance Studio z nauczycielami przyjeżdżającymi z różnych stron świata, a także startujemy na ogólnopolskich turniejach tańca. Dwa razy w roku wyjeżdżamy na obozy taneczne, zimowy oraz letni, na których pracujemy nad swoją techniką i nauką nowych choreografii.

Trener

ALEKSANDRA
GRZESIKOWSKA

Trener zespołu Disco Dream Juniors w Egurrola Dance Studio Łódź, studentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej na kierunku taniec, specjalizacja tancerz-choreograf.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat i z powodzeniem kontynuuje ją do dziś. Potrafi odnaleźć się w każdym stylu tańca, jednak najbliższy jej serca jest disco dance. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć nie tylko jako solistka, ale również jako instruktor. Jej solistki zajmują najwyższe stopnie podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych, mistrzostwach Polski IDO, Mistrzostwach Polski WADF oraz Mistrzostwach Europy WADF. Dzięki wrodzonemu zapałowi i determinacji udało jej się wytrenować znakomitych tancerzy. Uważa, że w nauce tańca jest najważniejsza miłość do niego, bo dzięki temu można osiągnąć najwięcej. Ważne jest też to, aby nie zwalniać z tempa, robić z każdym treningiem krok do przodu i nigdy się nie poddawać, a przy tym nie zapominać o dobrej zabawie i uśmiechu!