logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

v2

Nazwa:
V2

Trener:
Katarzyna Mieczkowska

Styl tańca:
commercial

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Jesteśmy profesjonalnymi tancerzami, którzy nie wyobrażają sobie życia bez występów na scenie! Nie raz wspieraliśmy zawodową grupę VOLT przy większych imprezach, takich jak: Sylwester z TVP2, Sopot Hit Festival czy Eska Music Awards. Oprócz doskonałego przygotowania scenicznego, mamy zdobyty niejeden tytuł Mistrza Polski, Europy czy Świata!

W osiągnięciu sukcesu pomogły nam: ciężka praca, zaangażowanie i wielkie serce do tańca. Mnóstwo zawdzięczamy Katarzynie Mieczkowskiej – naszemu doskonałemu trenerowi. Nasza droga do zespołu V2 była długa, ale jakże satysfakcjonująca! Podróż przez krainę tańca spowodowała, że mamy za sobą solidną edukację – z reguły były to lata pracy i przynależności do zespołu młodzieżowego Luz 1 czy wcześniej dziecięcego Luzik 1. Odkąd zasililiśmy szeregi zespołu V2, wymaga się od nas świetnego opanowania choreografii, umiejętności pracy w grupie, wytrzymałości, a także doskonałej kondycji, konsekwencji oraz samodyscypliny.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny i raz w zakresie tańca klasycznego, który trwa godzinę.

Wielu tancerzy z naszego zespołu staje się w końcu profesjonalistami i zasila zawodową grupę taneczną VOLT, bądź obiera inną drogę – przystępuje do kursu instruktora tańca i dostaje możliwość zostania jednym z instruktorów Egurrola Dance Studio.

Trener

KATARZYNA
MIECZKOWSKA

Trener zespołów V2, BeArt oraz BeArt 2, tancerka, choreograf programów: „You Can Dance. Nowa Generacja”, „Dance Dance Dance” , „The Voice Kids”, „Bitwa na głosy” czy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Katarzyna jest absolwentką Akademii Muzycznej na Wydziale Choreografii i Tańca oraz pedagogiem z wysokimi kwalifikacjami.

Tańczyć zaczęła w wieku 8 lat. Od tego czasu szkoliła się w wielu stylach tanecznych takich jak: taniec klasyczny, modern, jazz, które są najbliższe jej sensu. Uczyła się także hip hopu, disco czy funky. W wieku 19 lat przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła uczęszczać do Egurrola Dance Studio, najpierw jako tancerka formacji V2, a następnie Zawodowej Grupy VOLT. Wraz z zespołem V2 zdobyła takie tytuły jak: 4. miejsce na Mistrzostwach Świata 2006 i 1 miejsce na Mistrzostwach Polski 2006.

W 2018 r. zdobyła tytuł Najlepszego Choreografa podczas turnieju Best Dance Group w Pradze. Wraz z tytułem otrzymała stypendium w jednej z najbardziej znanych szkół tańca – Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie doskonaliła swój warsztat pod okiem najlepszych tancerzy i choreografów z całego świata.

Obecnie jest trenerem zespołów w Egurrola Dance Studio. Realizuje się także jako choreograf największych produkcji telewizyjnych w kraju. Jej choreografie można podziwiać podczas konkursu Eurowizji Junior 2019 i 2020, a także w teledyskach Natalii Szroeder, Gromee’ego czy Patrici Kazadi.