logo_EDL_n_NEW
Menu

eGURROLA DANCE LEAGUE

Grand Prix Egurrola Dance Studio
19-21/11/2021

O TURNIEJU

19 i 21 listopada w CH Blue City podziwiać będziemy prezentacje tancerzy zespołów jazzowych i disco dance Egurrola Dance Studio w całej Polsce, którzy zaprezentują swoje umiejętności w ramach rywalizacji Grand Prix. To dla nich pierwszy turniej rozgrywany w ramach Egurrola Dance League w sezonie 2021/2022!

W piątek na scenie wystąpią tancerze zespołów i grup turniejowych tańca jazzowego – wśród nich zobaczymy wielokrotnie nagradzanych mistrzów Polski, Europy i świata. Zawodnicy będą startować w konkurencjach solo, duetach, małych grupach i formacjach.

W niedzielę swój pierwszy turniej Egurrola Dance League w tym sezonie rozegrają tancerze dziecięcych i juniorskich zespołów disco dance, którzy dostarczą nam ogromnej dawki tanecznej radości i energii.

Przyjdź, kibicuj zawodnikom i zobacz, jak kolejne taneczne marzenia stają się rzeczywistością!

Czekamy na Ciebie 19 i 21 listopada w CH Blue City przy Al. Jerozolimskich 179 w Warszawie.

WSTĘP WOLNY!

WYPEŁNIJ OŚWIADCZENIE

Poniżej znajduje się oświadczenie na temat stanu zdrowia dla uczestników Grand prix Egurrola Dance Studio, którego wypełnienie umożliwia udział w turnieju. Wypełniony formularz należy oddać pracownikowi Egurrola Dance Studio w szatni podczas trwania turnieju.

Oświadczenie możesz pobrać tutaj

MUZYKA DO TURNIEJU

Poniżej znajdziesz muzykę dla solistów i duetów startujących w kategoriach solo i duety jazz oraz modern.

Muzyka do pobrania tutaj

PROGRAM TURNIEJU

piątek 19/11/2021 (jazz & modern)

niedziela 21/11/2021 (disco dance)

REGULAMIN TURNIEJU

Regulamin turnieju do pobrania tutaj