logo_EDL_n_NEW
Menu

eGURROLA DANCE LEAGUE

Warsaw Championships
16/10/2021

O TURNIEJU

Przeżyj niezwykłe taneczne emocje na pierwszym w sezonie 2021/2022 turnieju rozgrywanym w ramach Egurrola Dance League!

Już w sobotę 16 października zapraszamy do Galerii Północnej w Warszawie, gdzie rozegrany zostanie wyjątkowy turniej inaugurujący Egurrola Dance League w sezonie 2021/2022 – pierwszą polską ligę taneczną z punktami i trofeami pod hasłem „More possibilites”, czyli więcej możliwości!

Warsaw Championships to wyjątkowe taneczne widowisko, na którym zobaczymy tancerzy najlepszych streetowych formacji szkół Egurrola Dance Studio. Członkowie naszych fantastycznych ekip hip hopowych, mających na swoim koncie liczne sukcesy na zawodach tanecznych w całym kraju, zaprezentują swoje umiejętności w kategoriach indywidualnych oraz grupowych. Na scenie zobaczymy tancerzy od 9. roku życia, którzy pokażą, ile pasji, radości i energii w nich drzemie!

Najlepsi z nich otrzymają medale i puchary, a punkty zdobyte na turnieju zostaną wliczone do klasyfikacji generalnej Egurrola Dance League! Po zakończeniu turnieju zaprezentujemy ranking online tancerzy, uwzględniający aktualną punktację każdego z nich. W dalszych turniejach Ligi będą oni walczyć o kolejne punkty, a w czerwcu, podczas XXXIX Mistrzostw Egurrola Dance Studio czeka nas wielkie podsumowanie i wyłonienie zwycięzców poszczególnych kategorii, którzy zostaną nagrodzeni fantastycznymi trofeami!

Ale zanim to nastąpi, nasi tancerze dadzą z siebie wszystko w czasie Warsaw Championships! Ich zmagania oceniać będzie profesjonalna komisja sędziowska – sędziowie Egurrola Dance League, wśród których znajdują się jedni z najlepszych polskich tancerzy, choreografów i trenerów Egurrola Dance Studio! Na Warsaw Championships dokonamy uroczystej prezentacji sędziów kategorii hip hop, którzy oceniać będą uczestników wszystkich turniejów ligowych.

A wraz z nimi występom zawodników przyglądać się będzie założyciel naszych szkół, Agustin Egurrola, który będzie zagrzewać tancerzy do walki o spełnienie swoich marzeń!

To będzie wspaniała inauguracja Egurrola Dance League i prawdziwe taneczne widowisko na najwyższym poziomie, więc musisz być tam z nami!

Czekamy na Ciebie 16 października w Galerii Północnej, ul. Światowida 17 w Warszawie.

WSTĘP WOLNY!

WYPEŁNIJ OŚWIADCZENIE

Poniżej znajduje się oświadczenie na temat stanu zdrowia dla uczestników Warsaw Championships, którego wypełnienie umożliwia udział w turnieju. Wypełniony formularz należy oddać pracownikowi Egurrola Dance Studio w szatni podczas trwania turnieju.

Oświadczenie możesz pobrać tutaj

PROGRAM TURNIEJU

Program turnieju do pobrania

REGULAMIN TURNIEJU

Regulamin turnieju do pobrania

Podział szatni do pobrania