logo_EDL_n_NEW
Menu

Disco Dance

Aleksandra
Wygryzowska

new_sedziowie_strona_wygryzowska

Trener juniorskiego zespołu Luz 1, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor tańca sportowego, fitness oraz gimnastyki sportowej.

Ola swoją drogę taneczną od początku związała z Egurrola Dance Studio i to tu stawiała swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. Od zawsze była tancerką ambitną i zdyscyplinowaną, która bawiła się tańcem – wiedziała po co przychodzi na salę i to właśnie chce przekazać swoim kursantom. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy pod okiem znakomitych instruktorów szybko awansowała do zespołów reprezentujących szkołę na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Jej największą przygodą taneczną był udział w programie “Mam talent”, gdzie wraz z zespołem V2 wystąpiła w półfinale, zachwycając widzów żywiłową choreografią.

Taniec i nauczanie dzieci stały się jej pasją, dlatego też postanowiła rozwijać się w tym kierunku zawodowo. Najpierw podjęła pracę jako nauczyciel wychowania fizycznego, a następnie jako instruktor tańca w Egurrola Dance Studio.