logo_EDL_n_NEW
Menu

Disco Dance

Aneta
Radomska

new_sedziowie_strona_radomska

Trener zespołu juniorskiego B-Team Juniors. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając niecałe 4 lata. Przez 8 lat trenowała taniec towarzyski, w którym odnosiła swoje pierwsze, dziecięce sukcesy. Aneta to wielokrotna finalistka i półfinalistka Mistrzostw Polski federacji IDO oraz mistrzyni i wicemistrzyni województwa lubelskiego w tańcu Disco Dance i Hip Hop. Jest absolwentką prestiżowej szkoły sportowej Skolerne Oure Sport & Performance w Danii (kierunek Street Dance). Ma na swoim koncie tytuł magistra pedagogiki, jest również dyplomowanym instruktorem tańca i fitnessu.

Była tancerką zespołu tanecznego V2, z którym zdobyła tytuł Mistrzów Polski oraz Mistrzów Europy federacji IDO w kategorii formacji Street Dance oraz uczestniczką pierwszego i drugiego sezonu Tv Project. Wielokrotnie występowała na scenie z Zawodową Grupą VOLT.

Do swoich większych doświadczeń scenicznych może zaliczyć m.in. występy na Międzynarodowym Dniu Tańca w Kopenhadze, Ceremonii Otwarcia UEFA EURO 2012, Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Świata w siatkówce oraz wielokrotne występy z Zawodową Grupą VOLT, m.in. na festiwalu „Opole 2012”, show dla marki Sephora, wielki trening otwarty dla marki Adidas, czy w programie „Taniec z gwiazdami”. Na swoim koncie ma również przygotowanie choreografii do pokazów mody firm takich jak: Gatta, Kinga, Ava, Mitex, Esotiq, Sesto&Senso itp.