logo_EDL_n_NEW
Menu

Disco Dance

Anna
Kosińska

new_sedziowie_strona_kosińska

Trener zespołu Tarcho Team Kids. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 15 lat, kiedy to zapisała się na zajęcia do grupy tanecznej w Toruniu. Dzięki ciężkiej pracy i uporowi udało jej się odnieść wraz z grupą wiele sukcesów, zarówno w kategoriach zespołowych jak, i indywidualnych.

Za swój największy sukces uważa zdobycie Mistrzostwa Świata w Formacji Disco Show w 2001 roku. Wystąpiła na wystawie Expo Hannover a także na licznych pokazach na Słowacji, w Niemczech, Szwecji i Finlandii. Ma na swoim koncie także występ na Festiwalu Opolskim.

W wieku 20 lat przeniosła się do Warszawy, gdzie dołączyła do zawodowego zespołu tanecznego. Taniec stał się więc nie tylko jej pasją, ale też sposobem na życie. Będąc w zespole miała okazję poprzez liczne pokazy oraz warsztaty dokształcać się w wielu technikach tanecznych i poszerzać swoje horyzonty w takich dziedzinach jak: funky, hip hop czy taniec towarzyski. Uważa, że można bawić się tańcem i odkrywając jego piękno, jednocześnie przekazywać wartości takie jak poszanowanie dla ciężkiej pracy, uczciwość czy przyjaźń.