logo_EDL_n_NEW
Menu

Hip Hop

Klaudia
Koruba

new_sedziowie_strona_koruba

Trener zespołu Swagg Kids, licencjonowany sędzia PFT, uczestniczka IV edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz”. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 3 lata. Jako małe dziecko przeszła przez wiele szkół tanecznych począwszy od rytmiki, przez taniec współczesny, aż w końcu mając 13 lat trafiła do grupy Top-Toys, gdzie odnalazła style, w których spełnia się maksymalnie – hip hop i dancehall.

Taniec jest dla niej spełnieniem, to bardzo twórcza osoba, według której tancerz tańczy ciałem i duszą. Swoje umiejętności prezentowała na imprezach firmowych oraz na wielu zawodach, gdzie zdobywała miejsca na podium.

Od 11 lat związana z Egurrola Dance Studio jako instruktor tańca. Jest wymagająca, ponieważ na treningach daje 100% siebie i tego samego oczekuje od innych. Jej priorytetem jest ciężka praca, litry potu wylane na treningu, postawienie sobie celów i dążenie do nich. Od kilku lat realizuje się również jako trener zespołu Swagg Kids, który wielokrotnie stawał na podium krajowych i międzynarodowych turniejów tanecznych.

Jej motto życiowe to: “Tylko poświęcenie przynosi efekty”.