logo_EDL_n_NEW
Menu

Hip Hop

Martyna
Kozłowska

new_sedziowie_strona_kozłowska

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już ponad 15 lat temu. Wraz z pierwszym zespołem, w którym tańczyła, zdobywała Mistrzostwa Polski w tańcu Hip Hop i Freestyle oraz reprezentowała kraj na Mistrzostwach Europy oraz Świata. Babka od wielu lat prowadzi zajęcia ze swojej ukochanej techniki tańca – Dancehallu.
Ma na swoim koncie wiele sukcesów choreograficznych. Jej zespoły tylko w minionym roku przywiozły do Łodzi 4 złote i 3 srebrne puchary z ogólnopolskich turniejów tanecznych.

W trakcie swojej kariery pracowała z Kasią Wilk, K.A.S.A, Mezem, Blendersami, Iwoną Węgrowską, Kombii, Comą oraz przez ostatnie 4 lata brała udział w trasach koncertowych zespołu Blue Cafe, z którymi występowała m.in w: Jaka To Melodia, Kawa czy Herbata, Festiwal Top Trendy, Sopot Festiwal, Opole, Top Of The Top Festiwal, Lato z Radiem, Lato Zet i Dwójki. Dodatkowo zajmowała się choreografiami pokazów mody dziecięcej, reklam TV oraz jako tancerka pracowała m.in dla takich firm jak: Mercedes, Nissan, Gatta, Ptak, Galeria Łódzka, Atlas Arena.

W wolnym czasie uwielbia brać udział w warsztatach, a do jej ulubionych nauczycieli należą: Orville Expressions, Global Bob, Andre Cosmic oraz Fraules.