logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

ALL IN CREW JUNIORS

Nazwa:
ALL IN CREW JUNIORS

Trener:
Natalia Radtke

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

All In Crew Juniors to reprezentacja prosto z Łodzi, gdzie trenuje pod okiem Natalii Radtke. To grupa młodych, zdolnych dziewczyn, które zapragnęły spełnić swoje marzenia o turniejowej rywalizacji, karierze tanecznej i znalezieniu prawdziwej przyjaźni. „All in”, czyli wszyscy razem to motto zespołu i niezwykła cecha tej ekipy!

Tancerki mają szerokie zainteresowania taneczne, poruszają się w technice hip hop ale takie techniki jak popping, dancehall czy commercial są im równie bliskie.

Dziewczyny mają na koncie liczne wysokie miejsca w kategoriach grupowych na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz indywidualnie na turniejach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej.

W listopadzie 2019 roku część tancerek pod nazwą All In Crew Mini wystąpiła w znanym programie telewizyjnym „Mam Talent”, gdzie udało im się zaprezentować show w półfinałowym odcinku na żywo i zachwycić widzów oraz jurorów swoją niesamowitą taneczną energią i fantastyczną techniką.

Trener

NATALIA
RADTKE

Trener zespołów All in Crew i All in Crew Juniors, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat od hip hopu, z czasem zaczęła także doskonalić swoją technikę w wielu innych stylach tanecznych. Od najmłodszych lat jeździła na zawody i konkursy taneczne, zdobywając liczne nagrody. Występowała na Mistrzostwach Polski Federacji IDO i WADF. Wraz ze swoją mini formacją uczestniczyła w programie „Mam Talent”, gdzie zachwycili jurorów oraz publiczność swoją fantastyczną choreografią i dostali się do półfinału. Natalia brała także udział w nagraniach do Junior Eurovision Song Contest oraz w wielu pokazach. Swoje umiejętności prezentowała na przeróżnych scenach, m.in. na deskach Opery Narodowej oraz Teatru Wielkiego i Muzycznego w Łodzi. Jest również laureatką Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego.