Zespół

ALL IN CREW JUNIORS

Nazwa:
ALL IN CREW JUNIORS

Trener:
Martyna Kozłowska

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

All In Crew Juniors to reprezentacja prosto z Łodzi, gdzie od 2015 roku trenują pod okiem Martyny Kozłowskiej. To grupa młodych, zdolnych dziewczyn, które zapragnęły spełnić swoje marzenia o turniejowej rywalizacji, karierze tanecznej i znalezieniu prawdziwej przyjaźni. „All in”, czyli wszyscy razem to motto zespołu i niezwykła cecha tej ekipy!

Tancerki mają szerokie zainteresowania taneczne, poruszają się w technice hip hop ale takie techniki jak popping, dancehall czy commercial są im równie bliskie.

Dziewczyny mają na koncie liczne wysokie miejsca w kategoriach grupowych na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz indywidualnie na turniejach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej.

W listopadzie 2019 roku część tancerek pod nazwą All In Crew Mini wystąpiła w znanym programie telewizyjnym „Mam Talent”, gdzie udało im się zaprezentować show w półfinałowym odcinku na żywo i zachwycić widzów oraz jurorów swoją niesamowitą taneczną energią i fantastyczną techniką.

Trener

MARTYNA
KOZŁOWSKA

Trener zespołów All in Crew Juniors oraz All in Crew. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już ponad 15 lat temu. Wraz z pierwszym zespołem, w którym tańczyła, zdobywała Mistrzostwa Polski w tańcu Hip Hop i Freestyle oraz reprezentowała kraj na Mistrzostwach Europy oraz Świata. Babka od wielu lat prowadzi zajęcia ze swojej ukochanej techniki tańca – Dancehallu.

Ma na swoim koncie również wiele sukcesów choreograficznych. Jej zespoły tylko w minionym roku przywiozły do Łodzi 4 złote i 3 srebrne puchary z ogólnopolskich turniejów tanecznych.

W trakcie swojej kariery pracowała z Kasią Wilk, K.A.S.A, Mezem, Blendersami, Iwoną Węgrowską, Kombii, Comą oraz przez ostatnie 4 lata brała udział w trasach koncertowych zespołu Blue Cafe, z którymi występowała m.in w: Jaka To Melodia, Kawa czy Herbata, Festiwal Top Trendy, Sopot Festiwal, Opole, Top Of The Top Festiwal, Lato z Radiem, Lato Zet i Dwójki. Dodatkowo zajmowała się choreografiami pokazów mody dziecięcej, reklam TV oraz jako tancerka pracowała m.in dla takich firm jak: Mercedes, Nissan, Gatta, Ptak, Galeria Łódzka, Atlas Arena.

W wolnym czasie uwielbia brać udział w warsztatach, a do jej ulubionych nauczycieli należą: Orville Expressions, Global Bob, Andre Cosmic oraz Fraules. Babka to wulkan energii, a swoją siłę, jak mówi, zawdzięcza przyjaciołom, pasji oraz żelkom. Jest także absolwentką studiów pedagogicznych.