logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

DISCO DREAM KIDS

Nazwa:
DISCO DREAM KIDS

Trener:
Marlena Nadajewska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

Disco Dream Kids to my – 17 dziewczyn i jeden chłopak. Mamy od 9 do 12 lat. Wszyscy jesteśmy pełni energii, uśmiechnięci i lekko zwariowani. Tworzymy zgraną grupą o różnych charakterach, dlatego tak dobrze uzupełniamy się na zajęciach czy w choreografiach. Kochamy taniec i jest on naszą pasją. Uwielbiamy występować przed publicznością w każdej formie: solo, duet czy w formacji. Na swoim koncie mamy już pierwsze osiągnięcia na konkursach ogólnopolskich.

Na co dzień trenujemy disco dance – styl pełen skoków, piruetów i wielu innych elementów technicznych, w którym dużym wyzwaniem jest utrzymanie odpowiedniego tempa. Taniec to nie tylko piękne występy i dużo radości, to również ciężka praca, dlatego też na naszych treningach dużo ćwiczymy, aby poprawić naszą kondycję i technikę. Jednak tym, co sprawia nam największą radość, jest nauka choreografii. To właśnie podczas tańca czujemy się najlepiej na świecie!

Trener

MARLENA
NADAJEWSKA

Trener zespołu Disco Dream Kids, dyplomowana instruktorka tańca, specjalizująca się w pracy z najmłodszymi. Ta dziewczyna to wulkan energii tryskający na każdych zajęciach uśmiechem i dobrym słowem. Na treningach u Pani Malinki można się solidnie zmęczyć, jednak każdy z sali wychodzi z uśmiechem. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat w jednym z łódzkich zespołów, gdzie zaraziła się pasją do tańca. Między innymi na swoim koncie ma takie osiągnięcia jak tytuł Vice Mistrza Europy oraz Mistrza Polski. Doświadczenie sceniczne zdobyła występując w licznych pokazach na małych i dużych scenach.

W Egurrola Dance Studio w Łodzi pracuje od samego początku, jest dobrze znana z prowadzenia rozmaitych atrakcji dla dzieci. Jeśli ktoś chce urządzić najlepsze urodziny dla swojej pociechy to nie ma się co dłużej zastanawiać. Pani Malinka jest specjalistką od zadań specjalnych.

Bardzo ważny dla Marleny jest rozwój, dlatego cały czas pracuje nad swoją techniką tańca, szkoląc się u najlepszych światowych instruktorów i pedagogów takich jak: Julia Spiesser, Jan Ravnik, Stefano Silvino, Chris McCarthy, A ni mal, Global Bob, Camron One Shot, Andrey Boyko, Blazin Crew, Nicolas Huchard i wielu innych!