logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

DISCO ONE

Nazwa:
DISCO ONE

Trener:
Wiktoria Konopka

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna

Zespół Disco One trenuje w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Formację tworzą zaangażowane i pracowite tancerki, które na każdym treningu dają z siebie wszystko! Naszą trenerką jest Wiktoria Konopka.

Zespół regularnie bierze udział w licznych zawodach i konkursach. Na swoim koncie mamy między innymi takie osiągnięcia, jak III miejsce w mini formacji w Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łosicach czy Vice-Mistrzostwo w mini formacji Turnieju Highway do Dance!

Naszą tajną bronią jest ogromna drużynowość i wzajemne wsparcie. Kochamy turnieje, warsztaty taneczne i obozy organizowane przez Egurrola Dance Studio, dzięki którym możemy nie tylko doskonalić swój taneczny warsztat, ale także spędzać ze sobą ogromną ilość czasu.

Trener

WIKTORIA
KONOPKA

Trener zespołu Disco One, tancerka zespołu Disco Sharks. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 3 latka. W ciągu lat nauki próbowała swoich sił w różnych technikach tanecznych, jednak najbliższą z nich stał się dla Wiktorii disco dance i to właśnie ten styl trenuje do dziś. Jako tancerka zespołowa ma na swoim koncie wiele sukcesów i tytułów Mistrza oraz Vicemistrza Polski.

Od 16. roku życia Wiktoria pracuje jako instruktorka tańca, a od 18. roku życia prowadziła własne grupy i zespoły. W związku z rozpoczęciem studiów na kierunku handel zagraniczny w Warszawie przeprowadziła się do stolicy i to właśnie tutaj będzie kontynuowała swoją karierę taneczną oraz instruktorską.