Zespół

DISCO ONE

Nazwa:
DISCO ONE

Trener:
Magdalena Wydmańska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna

Zespół Disco One trenuje w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Formację tworzą zaangażowane i pracowite tancerki, które na każdym treningu dają z siebie wszystko! Naszą trenerką jest Magdalena Wydmańska, która była wieloletnią tancerką disco dance i jest pasjonatką tego stylu tańca.

Zespół regularnie bierze udział w licznych zawodach i konkursach. Naszą tajną bronią jest ogromna drużynowość i wzajemne wsparcie. Kochamy turnieje, warsztaty taneczne i obozy organizowane przez Egurrola Dance Studio, dzięki którym możemy nie tylko doskonalić swój taneczny warsztat, ale także spędzać ze sobą ogromną ilość czasu.

Trener

MAGDALENA
WYDMAŃSKA

Trener zespołu Disco One w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Kielczanka, zakochana w tańcu od 3. roku życia, kiedy to po raz pierwszy weszła na salę treningową. Jej kariera taneczna zaczęła się od akrobatyki. Później ze względu na ogromne pokłady energii i zaangażowania, została zapisana na taniec nowoczesny. Pozytywna osobowość, ogromna wytrzymałość i przyjazne usposobienie okazały się kluczem do bram tego stylu. Szkolenia przez jedne z najlepszych szkół tańca nowoczesnego dały jej możliwość zdobywania tytułów na arenie narodowej. W 2014 roku zdobyła Vice Mistrzostwo Świata w Salsie Shine Duet.