logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

EMOTION JUNIORS

Nazwa:
EMOTION JUNIORS

Trener:
Katarzyna Żebrowska

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wrocław

Emotion Juniors to zespół w wieku 12-16 lat specjalizujący się w technikach jazz i modern. Reprezentuje szkołę Egurrola Dance Studio Wrocław, a jego trenerem i choreografem jest Katarzyna Żebrowska.

Pracowitość i ambicja – to cechy, które doskonale opisują młodych tancerzy. Mimo krótkiego istnienia (od września 2018 roku jako grupa turniejowa, a od 2019 roku jako zespół), mają już na swoim koncie liczne osiągnięcia na konkursach ogólnopolskich. Są to sukcesy zarówno grupowe, jak i indywidualne.

W programie zespołu oprócz choreografii i techniki znajduje się również taniec klasyczny i akrobatyka. Ponadto tancerze szkolą się biorąc udział w licznych warsztatach, również w innych stylach tanecznych.

Łączy ich nie tylko prawdziwa pasja do tańca, ale także przyjaźń i wsparcie, na które może liczyć każdy członek zespołu.

Trener

KATARZYNA
ŻEBROWSKA

Trener zespołów Emotion oraz Emotion Juniors, dyplomowany pedagog, sędzia ZNTS. Od 2012 roku Katarzyna jest instruktorem sportu o specjalności taniec jazzowy oraz trenerem akrobatyki sportowej.

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 5 lat, kiedy Katarzyna dołączyła do zespołu tanecznego Pech w Opolu. Taneczna pasja i ambicja pozwoliły jej odnieść wiele sukcesów – jest medalistką Mistrzostw Polski oraz finalistką Mistrzostw Europy i Świata IDO w stylach disco dance i show dance. Ma na swoim koncie także występy sceniczne z wokalistami na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz na koncertach. Katarzyna regularnie rozwija soje umiejętności na warsztatach z pedagogami oraz tancerzami z Polski i zagranicy w wielu stylach tanecznych, jak również z zakresu przygotowania motorycznego i akrobatyki.

Jest perfekcjonistką i wierzy, że ciężką pracą można osiągnąć wiele, dlatego oprócz pasji do tańca stara się wpajać swoim tancerzom sumienność i pracowitość.