logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

EMOTION

Nazwa:
EMOTION

Trener:
Katarzyna Żebrowska

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wrocław

Emotion to młodzieżowy zespół specjalizujący się w technikach jazz i modern, reprezentujący Egurrola Dance Studio Wrocław. Trenerem i choreografem zespołu jest Katarzyna Żebrowska.

Tancerzy łączy prawdziwa pasja do tańca i zaangażowanie. Mimo istnienia dopiero od września 2018 roku jako grupa turniejowa, a od 2019 roku jako zespół, mają już na swoim koncie liczne sukcesy na konkursach ogólnopolskich, zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Tancerze wierzą, że ciężką pracą uda im się wiele osiągnąć, dlatego oprócz choreografii i techniki mają również zajęcia z tańca klasycznego i akrobatyki. Ponadto wzbogacają swój warsztat na wielu warsztatach, także tych z innych stylów tanecznych.

Na treningach zespołu panuje świetna atmosfera, a tancerzy łączą prawdziwe przyjacielskie więzi.

Trener

KATARZYNA
ŻEBROWSKA

Trener zespołów Emotion oraz Emotion Juniors, dyplomowany pedagog, sędzia ZNTS. Od 2012 roku Katarzyna jest instruktorem sportu o specjalności taniec jazzowy oraz trenerem akrobatyki sportowej.

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 5 lat, kiedy Katarzyna dołączyła do zespołu tanecznego Pech w Opolu. Taneczna pasja i ambicja pozwoliły jej odnieść wiele sukcesów – jest medalistką Mistrzostw Polski oraz finalistką Mistrzostw Europy i Świata IDO w stylach disco dance i show dance. Ma na swoim koncie także występy sceniczne z wokalistami na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz na koncertach. Katarzyna regularnie rozwija soje umiejętności na warsztatach z pedagogami oraz tancerzami z Polski i zagranicy w wielu stylach tanecznych, jak również z zakresu przygotowania motorycznego i akrobatyki.

Jest perfekcjonistką i wierzy, że ciężką pracą można osiągnąć wiele, dlatego oprócz pasji do tańca stara się wpajać swoim tancerzom sumienność i pracowitość.