logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

EVOLUTION

EVOLUTION-kopia-scaled

Nazwa:
Evolution

Trener:
Wiktoria Ślizewska

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Katowice

Trener

WIKTORIA
SLIZEWSKA

Trener zespołu Evolution. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 11 lat i szybko okazało się, że taniec jest jej ogromną pasją, bez której Wiktoria nie potrafi żyć.

Początkowo swoje umiejętności rozwijała na zajęciach koła tanecznego „Fantazja” w Chorzowie. Wraz z zespołem została wówczas laureatką wielu turniejów tanecznych na terenie Polski w kategoriach grupowych oraz solowych. Sukcesywnie pogłębiała swój warsztat z zakresu tańca jazzowego na różnorodnych warsztatach ze szkoleniowcami z Polski i zza granicy m.in. European Dance Meetings czy Egurrola Dance Camp w Egurrola Dance Studio.

Wiktoria była także tancerką w Teatrze Tańca „The Hoofers”, gdzie wraz z grupą brała udział w etiudach oraz w rywalizacji tanecznej. Był to dla niej również czas wielu osiągnięć grupowych i solowych. Na swoim koncie ma udział jako artystka w pokazie z profesjonalną grupą ArtCollorBalley pt. „Alchemia Światła”. Stale szkoli się na warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych z zakresu wszystkich stylów tanecznych, ponieważ stara się być jak najbardziej wszechstronną tancerką.