logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

FIRE KIDS 2

Nazwa:
Fire Kids 2

Trener:
Martyna Jałocha

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Katowice

Trener

MARTYNA
JAŁOCHA

Trener zespołu Fire Kids 2. Swoje taneczne doświadczenie Martyna buduje od niespełna 20 lat – początkowo jako tancerka w dziecięcych i młodzieżowych grupach, a następnie jako instruktor i choreograf. Niezbędną wiedzę z zakresu wychowania fizycznego oraz tańca zdobyła studiując na Akademii Wychowania Fizycznego oraz biorąc udział w rocznym kursie instruktora i choreografa tańca nowoczesnego. Swoje umiejętności szlifowała również podczas wielu warsztatów prowadzonych przez najlepszych tancerzy z Polski i zagranicy.

Jest artystyczną dusza towarzystwa. Współpracowała z agencją artystyczną oraz eventową jako tancerka i koordynator imprez, czego dowodem jest udział w licznych projektach, koncertach, eventach plenerowych oraz w teledyskach. Swoją wszechstronność wykorzystała także w teatrze tańca Dye Motion, współpracując ze znanym charakteryzatorem i artystą Marianem Folgą.

Martyna jest kreatywną optymistką, która zaraża pasją do tańca setki młodych kursantów. To wymagająca nauczycielka, znakomity pedagog i przyjaciel w jednym.

Od ponad 3 lat jest instruktorką w Egurrola Dance Studio w Katowicach, a grupy trenujące pod jej okiem mogą pochwalić się wysokimi wynikami podczas turniejów, w których brały udział.