logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

IMPERIAL JUNIORS

Nazwa:
IMPERIAL JUNIORS

Trener:
Barbara Tomas

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Kraków

Swoją taneczną przygodę zaczynaliśmy jako grupa turniejowa, a zespołem mianowani zostaliśmy we wrześniu 2019 roku. Naszym trenerem i choreografem jest pani Barbara Tomas. Na co dzień trenujemy w Egurrola Dance Studio Kraków, a na swoim koncie mamy już pierwsze osiągnięcia w tańcu jazzowym na festiwalach i turniejach ogólnopolskich.

Nasza formacja trenuje 2 razy w tygodniu po półtorej godziny, szlifując choreografię i pracując nad techniką tańca jazzowego. Oprócz tego szkolimy się w tańcu klasycznym pod okiem doświadczonego pedagoga – pana Wacława Niedźwiedzia. Regularnie bierzemy udział w obozach Egurrola Dance Studio, na których zdobywamy nowe umiejętności.

Jesteśmy zespołem o dużych ambicjach i determinacji, aby dorównać najlepszym tancerzom jazzowym. Wierzymy, że ciężką pracą i pełnym zaangażowaniem osiągniemy wyznaczone cele oraz wspaniałe wyniki na turniejach o randze międzynarodowej!

Trener

BARBARA
TOMAS

Trener juniorskiego zespołu Imperial Juniors i seniorskiego Imperial.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2006 roku, poznając technikę tańca jazzowego pod okiem wybitnej trenerki i pedagog tańca – Izabeli Barskiej-Kaczmarczyk w Studio Tańca Vivero w Rybniku. Taniec jazzowy stał się jej główną techniką i wraz z zespołem brała udział i odnosiła liczne sukcesy na festiwalach, turniejach tanecznych, a także na Mistrzostwach Polski i Świata International Dance Organization (IDO). Oprócz tego miała okazję brać udział w wielu spektaklach taneczno-teatralnych. Od 2013 roku jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją taniec jazzowy, a tytuł ten uzyskała w Egurrola Dance Studio w Warszawie.

W 2015 roku stworzyła swój pierwszy autorski spektakl taneczny pt. “Psyche” oraz monodram, które zostały przedstawione na deskach Teatru Ziemi Rybnickiej.

Podczas pracy z młodymi tancerzami Basia zwraca szczególną uwagę nie tylko na prawidłową technikę, ale również na wyraz artystyczny i emocje związane z tańcem. Ceni dyscyplinę na zajęciach, pokorę i sumienną pracę, ale zawsze zaznacza, że taniec ma być przede wszystkim przyjemnością dla tancerza.