logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

IMPERIAL

Nazwa:
IMPERIAL

Trener:
Barbara Tomas

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Kraków

Jesteśmy zespołem reprezentującym Egurrola Dance Studio Kraków.

Naszą trenerką jest pani Barbara Tomas i jesteśmy pewni, że pracując pod jej okiem możemy osiągnąć wymarzone sukcesy!

Aby było to możliwe, ciężko trenujemy 3 razy w tygodniu, a doskonaląc nasze umiejętności stajemy się wytrwałymi tancerzami.

Regularnie bierzemy udział w warsztatach tanecznych i obozach, które organizuje dla nas Egurrola Dance Studio, co zapewnia nam nieustanny rozwój.

Myślą przewodnią każdego naszego treningu jest motto „Nie poddawaj się, gdy boli, bo ból to cena, jaką płacimy za siłę!”

Jesteśmy przekonani, że nasza ciężka praca zaowocuje zdobyciem najwyższego stopnia podium na konkursach krajowych i międzynarodowych!

Trener

BARBARA
TOMAS

Trener juniorskiego zespołu Imperial Juniors i seniorskiego Imperial.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2006 roku, poznając technikę tańca jazzowego pod okiem wybitnej trenerki i pedagog tańca – Izabeli Barskiej-Kaczmarczyk w Studio Tańca Vivero w Rybniku. Taniec jazzowy stał się jej główną techniką i wraz z zespołem brała udział i odnosiła liczne sukcesy na festiwalach, turniejach tanecznych, a także na Mistrzostwach Polski i Świata International Dance Organization (IDO). Oprócz tego miała okazję brać udział w wielu spektaklach taneczno-teatralnych. Od 2013 roku jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją taniec jazzowy, a tytuł ten uzyskała w Egurrola Dance Studio w Warszawie.

W 2015 roku stworzyła swój pierwszy autorski spektakl taneczny pt. “Psyche” oraz monodram, które zostały przedstawione na deskach Teatru Ziemi Rybnickiej.

Podczas pracy z młodymi tancerzami Basia zwraca szczególną uwagę nie tylko na prawidłową technikę, ale również na wyraz artystyczny i emocje związane z tańcem. Ceni dyscyplinę na zajęciach, pokorę i sumienną pracę, ale zawsze zaznacza, że taniec ma być przede wszystkim przyjemnością dla tancerza.