Zespół

J.TEAM JUNIORS

Nazwa:
J.TEAM JUNIORS

Trener:
Zuzanna Świderska

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Śródmieście

Zespół J.Team Juniors tworzą młode tancerki, pełne pasji i determinacji. W krótkim okresie czasu udało im się stworzyć zgraną drużynę, która pasjonuje się tańcem jazzowym. Choreografem i opiekunem grupy jest Zuzanna Świderska, wieloletnia tancerka flagowego zespołu Egurrola Dance Studio – Jazz One.

Formacja trenuje dwa razy w tygodniu po półtorej godziny, dodatkowo dziewczyny uczestniczą w godzinnych zajęciach tańca klasycznego oraz techniki tanca jazzowego, dzięki którym doskonalą swój taneczny warsztat.

Zespół przez aktywne uczestnictwo w rozmaitych warsztatach jazzowych oraz contemporary jazz regularnie rozwija swoje umiejętności, które następnie chętnie prezentuje na tanecznych scenach podczas turniejów organizowanych przez Egurrola Dance Studio.

Trener

ZUZANNA
ŚWIDERSKA

Trener zespołu J. Team Juniors. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 6 lat w Teatrze Ochota, gdzie pod okiem Karoliny Kroczak uczyła się wraz z zespołem choreografii do musicalu wystawionego w Teatrze Komedia. Kolejne doświadczenia zdobywała uczęszczając na zajęcia z tańca towarzyskiego w warszawskiej szkole tańca „RYTM” i tak przez 7 lat brała udział w Mistrzostwach Ogólnopolskich tańca latynoamerykańskiego i standardowego, zdobywając liczne nagrody i tytuły.

Kończąc 14. rok życia postanowiła inaczej poprowadzić swoją ścieżkę taneczną i tak też znalazła się na pierwszych zajęciach z tańca jazzowego w Egurrola Dance Studio. Szybko okazało się, że jest to styl tańca, w którym świetnie się odnajduje i już kilka miesięcy później znalazła się w zespole juniorskim Jazz 2 Juniors.

Z duża prędkością rozwijała swoje umiejętności, co pozwoliło jej w 2015 roku zostać tancerką flagowego zespołu Jazz One prowadzonego przez Pawła Michno, wraz z którym wywalczyła tytuły na turniejach krajowych i zagranicznych.

Nieustannie rozwija swój warsztat taneczny, uczestnicząc w zajęciach w najlepszych szkołach tanca, m.in. w Londynie i Nowym Jorku. Nie ogranicza się do jednego stylu tanecznego, ale rozwija swój ruch na wielu płaszczyznach, biorąc udział w zajęciach z high heels, hip hopu, new age, commercial.

Zuza to wulkan pozytywnej energii. Jest ambitną tancerką, która uważa ze talent to nie wszystko, a ciężka praca się opłaca. Duża wagę przykłada do techniki, ponieważ wie, że jest ona podstawą do rozwoju każdego tancerza.