logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

J.TEAM JUNIORS

Nazwa:
J.TEAM JUNIORS

Trener:
Justyna Wawryszuk

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Śródmieście

Zespół J.Team Juniors tworzą młode tancerki, pełne pasji i determinacji. W krótkim okresie czasu udało im się stworzyć zgraną drużynę, która pasjonuje się tańcem jazzowym. Trenerem zespołu jest Justyna Wawryszuk.

Formacja trenuje dwa razy w tygodniu po półtorej godziny, dodatkowo dziewczyny uczestniczą w godzinnych zajęciach tańca klasycznego oraz techniki tańca jazzowego, dzięki którym doskonalą swój taneczny warsztat.

Zespół przez aktywne uczestnictwo w rozmaitych warsztatach jazzowych oraz contemporary jazz regularnie rozwija swoje umiejętności, które następnie chętnie prezentuje na tanecznych scenach podczas turniejów organizowanych przez Egurrola Dance Studio.

Trener

JUSTYNA
WAWRYSZUK

Trener zespołów J.Team i J.Team Juniors, wieloletnia tancerka flagowego zespołu Jazz One w Egurrola Dance Studio oraz trenerka z 7-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci i młodzieży.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego, a następnie zaczęła trenować disco dance. W raz z zespołem Luz 1 w 2012 roku zdobyła mistrzostwo Polski, natomiast od 2015 roku trenuje w zespole jazzowym i to właśnie z nim ma na swoim koncie tytuły mistrza Polski oraz świata. Zdobywała również doświadczenie w teatrze tańca, występując w musicalach na deskach teatru Rampa.

Taniec to nie tylko największa pasja Justyny, ale jest on nieodłącznym elementem jej życia. Ze względu na zainteresowanie treningiem oraz zdrowiem tancerzy, rozpoczęła studia na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.