logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

JAZZ 2 JUNIORS

Nazwa:
JAZZ 2 JUNIORS

Trener:
Aniela Rzymek

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Tarchomin

Zespół Jazz 2 Juniors to grupa młodych tancerzy pasjonujących się techniką tańca jazzowego. Choreografem i trenerem zespołu jest pani Aniela Rzymek.

Formacja ma treningi 2 razy w tygodniu, każdy po półtorej godziny. Dodatkowo raz w tygodniu przez godzinę ćwiczymy naszą technikę oraz akrobatykę, aby móc wykorzystywać w naszych choreografiach różne skomplikowane elementy i figury.

Pragniemy rozwijać się zarówno w technice jazzowej, jak i modern/contemporary. Chcemy zarażać swoją pasją wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się, czy rozpocząć przygodę z tańcem jazzowym!

Trener

ANIELA
RZYMEK

Trener zespołu Jazz 2 Juniors, choreograf, instruktor tańca jazzowego oraz certyfikowany trener personalny. Czynna tancerka, zafascynowana tańcem jazzowym oraz high heels. Finalistka Mistrzostw Europy IDO Show Dance w Saint Petersburgu (5. miejsce). Przez ostatnie 6 lat prowadziła treningi dla dzieci i juniorów wraz z przygotowaniem choreografii dla solistek, formacji i mini formacji, które odnosiły liczne sukcesy na Mistrzostwach Polski i Europy.

Związana ze sportem i zdrowym stylem życia absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego z tytułem magistra dietetyki. Pracuje z dziećmi od lat, zarówno jako instruktor tańca, jak i wychowawca kolonijny. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi poprzez pracę jako animator i tancerka na Majorce, a także jako trener i choreograf w szczecińskiej szkole tańca. Oprócz startów na Mistrzostwach Polski i Europy występowała podczas takich wydarzeń jak Liga Mistrzyń CEV Champions League Volley 2022, Gala finałowa Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2018, Eska Business Party 2018, Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej Mężczyzn 2017, Mistrzostwa Świata w Karate 2014.

Aniela jest choreografem z doświadczeniem i ogromną pasją do tańca. Stale rozwija się i szkoli, aby zdobytą wiedzę móc przekazać innym. Dzięki pracy jako trener wie jak rozmawiać, motywować, kształcić i budować zespół ludzi gotowych, aby osiągnąć sukces. Zaraża pozytywną energią i ambicją w dążeniu do celu. Uwielbia pracę z dziećmi i z łatwością nawiązuje z nimi dobry kontakt. Podczas treningów, które prowadzi, zwraca szczególną uwagę na technikę i precyzję wykonywanych ruchów, nie zapominając przy tym o świetnej atmosferze i dobrej relacji z podopiecznymi.