Zespół

JAZZ 2 JUNIORS

Nazwa:
JAZZ 2 JUNIORS

Trener:
Sara Kaźmierska

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Tarchomin

Zespół Jazz 2 Juniors to grupa młodych tancerzy pasjonujących się techniką tańca jazzowego. Choreografem i trenerem zespołu jest pani Sara Kaźmierska.

Formacja ma treningi 2 razy w tygodniu, każdy po półtorej godziny. Dodatkowo raz w tygodniu przez godzinę ćwiczymy naszą technikę oraz akrobatykę, aby móc wykorzystywać w naszych choreografiach różne skomplikowane elementy i figury.

Pragniemy rozwijać się zarówno w technice jazzowej, jak i modern/contemporary. Chcemy zarażać swoją pasją wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się, czy rozpocząć przygodę z tańcem jazzowym!

Trener

SARA
KAŹMIERSKA

Trener zespołu Jazz 2 Juniors w Egurrola Dance Studio Tarchomin.

Pierwsze taneczne kroki Sara stawiała mając 5 lat w zespole założonym w jej rodzinnej miejscowości. Od tamtego momentu taniec zajmuje jedno z najważniejszych miejsc w jej życiu. Już jako mała dziewczynka startowała w wielu konkursach i festiwalach – zarówno na terenie kraju, jak i za granicą, odnosząc znaczące sukcesy. Pochłonięta taneczną pasją ambitnie dążyła do celu. Od najmłodszych lat sama opracowywała i tworzyła choreografie. Rozpoczynała od disco dance, ale rozwijała się także w innych stylach: tańcu jazzowym, modern i show dance.

Do swoich największych sukcesów w karierze solowej zalicza zdobycie tytułu trzykrotnej Mistrzyni Świata w kategorii: Solo Contemporary Ballet Dance, Solo Choreographed Dance Show Film & Musical oraz Solo Jazz Dance federacji WADF (2015 r.). Sara to także Mistrzyni Europy w kategorii Solo Choreographed Dance Show Film & Musical Federacji WADF, srebrna medalistka pucharu Świata w kategorii Jazz Dance (2015 r.), brązowa medalistka oraz finalistka Mistrzostw Polski w kategorii Jazz Dance oraz Modern WADF (2015 r.) Jest także złotą i srebrną medalistką Top Art Festiwal w Paryżu „ Viva la France” w kategorii Jazz oraz Show Dance. Na swoim koncie ma ponadto Mistrzostwo Polski w kategorii show dance solo (2016 r.) oraz uzyskanie kwalifikacji do reprezentowania Polski na kolejnych Mistrzostwach Świata. W 2017 roku zdobyła mistrzostwo Polski w tańcu jazzowym oraz modern a także vice mistrzostwo federacji WADF w kategorii Show Dance.

Prezentowane przez Sarę choreografie to jej autorskie pomysły. Jak twierdzi: „Najtrudniej wymagać od siebie samej, ale wypracowany sukces będzie cieszył i motywował do dalszej pracy podwójnie”. Na swoich zajęciach najbardziej ceni w kursantach chęć do pogłębiania swojej pasji, bo jak mówi: „Wszystko zależy od nas!”.