logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

JAZZ FACTORY

Nazwa:
JAZZ FACTORY

Trenerki:
Agata Kędzia / Amelia Koziara

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

Jazz Factory to juniorski zespół tańca jazzowego z Egurrola Dance Studio w Łodzi. Jest to zespół z ogromnymi ambicjami i wielką pasją do tańca, którą można zobaczyć podczas ich każdego treningu oraz występu. Trenerkami grupy są: pani Agata Kędzia oraz pani Amelia Koziara.

Zespół rozwija się przede wszystkim w technikach jazz, modern oraz show dance, ale oprócz tego pracuje nad swoimi umiejętnościami w zakresie akrobatyki, tańca klasycznego, improwizacji czy aktorstwa. Dodatkowo program zespołu wzbogacony jest również o zajęcia z tańca towarzyskiego i hip hopu.

Zespół funkcjonuje od niedawna, ale dzięki ciężkiej pracy i determinacji odnosi wspaniałe sukcesy. Jak mówią same tancerki: “My się dopiero rozkręcamy!”

Trener

AGATA
KĘDZIA

Trener mistrzowskich zespołów Jazz Magic i jazz Factory, instruktor tańca jazzowego, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku musical (specjalność choreografia i techniki tańca).

Od najmłodszych lat taniec był obecny w jej życiu. Od wielu lat szkoli się u najlepszych warsztatowców w Polsce i za granicą m.in. w Pineappe Dance Studio w Londynie. Występowała m.in. na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, a także podczas wielku pokazów i show tanecznych w całej Polsce.

Trener

AMELIA
KOZIARA

Trener zespołu tańca jazzowego Jazz Factory, wieloletnia instruktorka contemporary jazz, lyrical jazz, high heels, choreografka. Od 6. roku życia trenowała gimnastykę artystyczną. Odniosła w tej dziedzinie wiele sukcesów, zdobywając m.in. Mistrzostwo Polski w zbiorówkach w kl. M. Jest zawodową tancerką, która występowała z gwiazdami polskiej muzyki estradowej, m.in. zespołem Blue Cafe. Amelia jest również wykładowcą na kierunku taniec na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.