logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

JAZZ ONE KIDS

Nazwa:
JAZZ ONE KIDS

Trener:
Klaudia Jezierska

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Blue City

Jazz One Kids – to dziecięca formacja tańca jazzowego, której trenerem i choreografem jest wieloletnia tancerka i instruktor Egurrola Dance Studio, Klaudia Jezierska. Jesteśmy grupą młodych ludzi w wieku od 8 do 12 lat. Każdy z nas jest zupełnie inny, ale łączy nas wspólna pasja do tańca. Zajęcia z choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Podczas nich skupiamy się na poszerzaniu naszych horyzontów w zakresie techniki tańca jazzowego, trenowaniu formacji i zacieśnianiu zespołowych więzi. Dodatkowo co tydzień uczęszczamy na zajęcia z akrobatyki i techniki, gdzie uczymy się nowych elementów wzbogacających nasze turniejowe prezentacje. Trenując wspólnie kierujemy się zasadami, że w grupie siła i razem można więcej!

Trener

KLAUDIA JEZIERSKA

Trener zespołu Jazz One Kids, choreograf programu „You Can Dance. Nowa Generacja”, instruktor tańca o specjalizacji jazz i modern.

Klaudia jest niezwykle ciepłą, energiczną, otwartą osobą i bez dwóch zdań każdego tancerza na sali zaraża pozytywną energią. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat w Egurrola Dance Studio. Będąc częścią naszych flagowych zespołów (Luzik 1, Luz 1, V2, Jazz One), od najmłodszych lat wielokrotnie stała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata w stylach disco dance oraz jazz i modern federacji WADF i IDO. Tancerka programów telewizyjnych i produkcji teatralnych. W wolnym czasie rozwija wszechstronność swoich umiejętności tanecznych uczestnicząc w warsztatach, prowadzonych przez polskich oraz zagranicznych choreografów w kraju i za granicą.

Jako studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nie boi się wyzwań. Podczas zajęć zwraca uwagę na dobry kontakt z podopiecznymi i przyjazną atmosferę. Na sali stawia na rozwój młodych tancerzy i zaraża ich swoją miłością do tańca, bo wierzy, że „pasja to podmuch szczęścia, który często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń” i tego również chce uczyć innych!

Od 2018 roku Klaudia jest również trenerem naszego flagowego zespołu – Jazz One Kids, który mimo swojego krótkiego czasu istnienia, ma na koncie tytuły m.in. Mistrzów Polski i Świata IDO w kategoriach: Formacje Jazz i Małe Grupy Modern.