logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

JAZZ ONE KIDS

Nazwa:
JAZZ ONE KIDS

Trener:
Klaudia Jezierska

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Blue City

Dziecięcy zespół tańca jazzowego, którego trenerem i choreografem jest wieloletnia tancerka i instruktor Egurrola Dance Studio, Klaudia Jezierska. To tancerze w wieku 8-12 lat, którzy z sukcesami reprezentują Egurrola Dance Studio na najważniejszych turniejowych parkietach.

Podstawowe zajęcia zespołu odbywają się 3 razy w tygodniu i trwają łącznie 6 godzin. Dodatkowo tancerki Jazz One Kids regularnie biorą udział w szkoleniach i warsztatach, a także lekcjach indywidualnych nie tylko z choreografii, ale także z techniki, akrobatyki, klasyki czy przygotowania motorycznego.

Jazz One Kids to aktualni Mistrzowie Świata IDO, Mistrzowie Europy IDO oraz Mistrzowie Polski IDO PFT formacji jazz dzieci (swojego tytułu w kraju bronią nieprzerwanie od 2021 roku). W marcu 2024 tancerki zadebiutowały także w kategorii formacje modern i od razu uplasowały się na podium zdobywając tytuł VIce Mistrzów Polski IDO PFT! Zespół od początku istnienia odnosi sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej także w kategoriach: małe grupy, solo oraz duety. Podopieczni Klaudii Jezierskiej na podium Mistrzostw Polski IDO uplasowali się już 18 razy (9 razy zdobywając złoto), a podczas Mistrzostw Europy i Świata wywalczyli łącznie 10 miejsc medalowych (w tym aż 4 złote)!

Umiejętności tancerek możemy regularnie podziwiać również w projektach realizowanych przez Egurrola Dance Agency! Tancerki Jazz One Kids dwukrotnie występowały u boku polskich reprezentantów w międzynarodowym konkursie Junior Eurovision (2021 r. we Francji i 2022 r. w Armenii), a także w największych telewizyjnych produkcjach takich jak: „Dance Dance Dance”, „The Voice Kids” czy „You Can Dance. Nowa Generacja”.

Tancerki Jazz One Kids to także aktualne liderki Egurrola Dance League w aż 7 kategoriach oraz multimedalistki ogólnopolskich turniejów organizowanych przez Egurrola Dance Studio.

Trener

KLAUDIA JEZIERSKA

Trener dziecięcego zespołu Jazz One Kids – aktualnych Mistrzów Polski, Europy i Świata IDO, choreograf dwóch edycji programu “You Can Dance. Nowa Generacja”, certyfikowany instruktor tańca o specjalizacji jazz.

Klaudia jest niezwykle ciepłą, energiczną, otwartą osobą, która każdego tancerza na sali zaraża pasją, uśmiechem i pozytywną energią. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat w Egurrola Dance Studio. Będąc częścią naszych flagowych zespołów (Luzik 1, Luz 1, V2, Jazz One), od najmłodszych lat wielokrotnie stała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata w stylach jazz, modern, a także disco dance federacji IDO. Jest także tancerką programów telewizyjnych i produkcji teatralnych, w których brała udział już od najmłodszych lat.

Od 2018 roku Klaudia jest trenerem jednego z najlepszych dziecięcych zespołów w Polsce – Jazz One Kids, który ma na swoim koncie wielokrotne tytuły Mistrza Polski, Europy i Świata w kategoriach jazz oraz modern. Nieprzerwanie od 2021 roku tancerki Klaudii zdobywają złoto Mistrzostw Polski IDO i pozostają niepokonane w swojej kategorii. To właśnie jej podopieczne już dwukrotnie występowały także u boku polskich reprezentantów w konkursie Junior Eurovision (2021 i 2022 r.), a także w największych telewizyjnych produkcjach takich jak: „Dance Dance Dance”, „The Voice Kids” czy „You Can Dance. Nowa Generacja”.

Podczas Uroczystej Gali Egurrola Dance Studio Klaudia otrzymała od Agustina Egurroli wyjątkowe wyróżnienia indywidualne: „Trenerskie odkrycie roku” w 2022 r. oraz „Super trener roku” i „Starszy Instruktor” w 2023 r.