logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

KONST CREW JUNIORS

Nazwa:
KONST CREW JUNIORS

Trener:
Julia Falkowska

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna

Juniorski zespół hip hopowy, założony w 2013 roku, trenujący na co dzień w szkole Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Założycielem i choreografem zespołu jest Julita Walczuk, która wielokrotnie doprowadziła grupę na podium turniejów lokalnych i ogólnopolskich.

Zespół Konst Crew Juniors tworzą wspaniali młodzi ludzie, którzy mają wspólny cel i pasję. W przyjaznej atmosferze uczą się zasad współzawodnictwa, dbając o zasadę fair-play, rozwijają się pod czujnym okiem trenerskim grupowo oraz indywidualnie. Udowadniają to liczne starty na turniejach w kategoriach solo i duetach.

Trener

JULIA
FALKOWSKA

Trener zespołu Konst Crew Juniors. Pasja do tańca zrodziła się u niej już w wieku 6 lat, kiedy wzięła udział w swoich pierwszych zajęciach. Od tego momentu taniec to nieodłączny element jej życia. Była członkinią flagowych zespołów hip hopowych Egurrola Dance Studio, takich jak Luzik 2, Luz 2 oraz SWAGG. Wraz z nimi zdobywała liczne tytuły mistrzowskie i osiągała spektakularne sukcesy.

Julia nieustannie stara się rozwijać pod okiem najlepszych choreografów. Zawsze jest pełna energii i determinacji do działania. Na swoich zajęciach stara się przekazać kursantom jak ważna jest systematyczność i zaangażowanie.