logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

LUZ 2

Nazwa:
LUZ 2

Trener:
Kamila Marchwińska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Luz 2 to zespół składający się z samych energicznych i pełnych zaangażowania dziewczynek, które przychodzą na zajęcia z pasji do tańca. Uwielbiają się szkolić, biorąc udział w licznych warsztatach, ale przede wszystkim kochają to co robią!

Zespół oficjalnie istnieje od 2016 roku. Tancerki są w wieku 13-16 lat. Swoje umiejętności dziewczynki prezentują na ogólnopolskich turniejach tanecznych, występując tam w kategoriach solo, duetach oraz w formacji i mini formacji. Prezentują się również na Mistrzostwach Egurrola Dance Studio, a na koniec sezonu mają możliwość awansować do zespołów Luz 1, a w przyszłości do V2, co daje im niesamowitą szansę dalszego rozwoju.

Trener

KAMILA
MARCHWIŃSKA

Trener juniorskiego zespołu Luz 2, instruktor grup tańca nowoczesnego w Egurrola Dance Studio. Kamila swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Od tego czasu poznała wiele stylów tanecznych. Swoich sił próbowała w balecie, tańcu ludowym, tańcu towarzyskim, jazzowym, a także w disco dance i hip hopie, bo, jak twierdzi, prawdziwy tancerz powinien być wszechstronny. W wieku 9 lat przekroczyła próg szkoły Egurrola Dance Studio i to właśnie tu postanowiła, że będzie rozwijać swoją pasję zawodowo. Szybko awansowała do flagowych zespołów Luz 1 oraz V2, z którymi zdobywała najwyższe laury na turniejach rangi mistrzowskiej.

Obecnie Kamila jest wykwalifikowanym i doświadczonym instruktorem, który przekazuje swoją wiedzę młodszemu pokoleniu tancerzy. Na zajęciach stara się do każdego podchodzić indywidualnie. Cechuje ją ogromne zaangażowanie i cierpliwość. Jej motto to: „Nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy konsekwencja, skupienie i oczywiście dobra zabawa!”

2