logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

LUZIK 2

Nazwa:
LUZIK 2

Trener:
Natalia Moreń

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Blue City

Nasz zespół został założony w październiku 2004 roku. Trenerem i choreografem Luziku 2 jest wieloletnia instruktorka Egurrola Dance Studio, pani Natalia Moreń.

Swoją przygodę z tańcem zaczynaliśmy jako 4-5-latki w grupach M, następnie w ćwiczyliśmy grupach D (6-8 latków) a teraz… startujemy na turniejach rangi ogólnopolskiej, na których odnosimy swoje pierwsze sukcesy!

W naszym zespole może tańczyć każdy, kto ma od 9 do 12 lat, a jego pasją jest taniec! Dwa razy w tygodniu po półtorej godziny trenujemy choreografię disco dance, a dodatkowo w weekend doskonalimy swój warsztat z techniki tańca jazzowego i akrobatyki. Oprócz tego, że wspólnie uczestniczymy w treningach zespołu, bardzo się lubimy i spędzamy wspólnie swój czas wolny!

Dwa razy do roku wyjeżdżamy na obozy, podczas których ciężko trenujemy, przygotowujemy formę na sezon turniejowy, ale także wspaniale się bawimy.

Bierzemy także udział w licznych warsztatach organizowanych przez Egurrola Dance Studio z instruktorami z całego świata!

A wszystko po to, aby spełnić swoje marzenie i dostać się do flagowego zespołu dziecięcego Luzik 1 i móc reprezentować Egurrola Dance Studio na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata… a w przyszłości zostać tancerzem Zawodowej Grupy Tanecznej VOLT!

Trener

NATALIA
MOREŃ

Trener zespołu Luzik 2, tancerka, instruktorka sekcji dziecięcej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako mała dziewczynka w szkolnym zespole tanecznym. W wieku lat 14 zaczęła uczęszczać na zajęcia do Egurrola Dance Studio, gdzie uczyła się pod okiem najlepszych instruktorów. Dzięki ciężkiej pracy szybko dołączyła do formacji tańca nowoczesnego V3, prowadzonej przez Pawła Wasilewskiego, z którą zdobyła wiele tytułów mistrzowskich na turniejach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Natalia po dziś dzień rozwija swoje umiejętności w stylach takich jak taniec jazzowy czy hip hop. Brała udział m.in. w warsztatach z salsy (Mambomike), tańca klasycznego (Kama Akucewicz), hip hopu i house (Gabriel Francisco), jazzu (Paweł Michno i Matthew Tseng), house (Bobbson Wanted).

Prowadząc zajęcia Natalia wkłada całe swoje serce w to, co robi, dzięki czemu dzieci uwielbiają spędzać z nią czas na sali tanecznej. Profesjonalne przygotowanie taneczne sprawia, że jej zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie.