logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

lUZIK 1

Nazwa:
Luzik 1

Trener:
Dominika Spahić-Fergińska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Blue City

Może i jesteśmy mali i nie mamy więcej niż 11 lat… ale musicie zobaczyć, w jakim tempie i z jaką siłą potrafimy tańczyć! Potwierdzi to fakt, że zdobyliśmy już nie raz tytuły Mistrza Polski i Świata!!!

Luzik 1 to zespół tańca nowoczesnego, w którym dzieci całą swoją pasję i miłość do tańca łączą z nierzadko ciężkimi treningami… Ale uwierzcie – warto…

Zaczynaliśmy jak wszystkie dzieci… Najpierw zabawy taneczne w grupach M, później pierwsze choreografie i duety w grupach D, następnie poprawa kondycji w grupach K… i tak oto dziś nagrodą za włożony trud i pracę są nasze występy w różnego rodzaju przedsięwzięciach estradowych oraz na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych! Kochamy to robić ;-)))

Naszym trenerem i choreografem dbającym o warsztat taneczny jest Dominika Spahić-Fergińska.

Nasze zajęcia różnią się natężeniem i intensywnością od innych grup tańca nowoczesnego. Lekcje choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Przez ten czas trenujemy swoją kondycję, zwinność i gibkość. Pracujemy także nad techniką tańca oraz nad układem stworzonym przez trenera.

Oprócz zajęć choreograficznych, raz w tygodniu – w piątek, doskonalimy swój warsztat z techniki tańca i akrobatyki.

Awansując do zespołu w tak młodym wieku, mamy szansę nauczyć się tańczyć tak, by w przyszłości zasilić juniorski zespół Luz 1, następnie V2. Naszym marzeniem jest oczywiście, aby stać się zawodowym tancerzem grupy VOLT!

Najważniejszym celem, jaki przyświeca naszemu trenerowi, jest wyszkolenie tancerzy na najwyższym poziomie oraz umożliwienie młodym ludziom realizowania swoich pasji i marzeń…

Trener

DOMINIKA
SPAHIĆ-FERGIŃSKA

Trener zespołu Luzik 1, od 2011 roku wykwalifikowany instruktor tańca sportowego. Jej przygoda z tańcem trwa od najmłodszych lat. Pierwsze taneczne kroki stawiała w Egurrola Dance Studio, gdzie dzięki ciężkiej pracy i talentowi z biegiem czasu zasiliła mistrzowskie zespoły Luz 1 i V2, prowadzone przez Joannę Szokalską i Agustina Egurrolę. Kariera taneczna przyniosła jej wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Największym zamiłowaniem Dominiki od zawsze były turnieje. Rywalizacja sportowa i dążenie do celu podczas treningów przynosiło niezliczone sukcesy na zawodach.

Taneczną pasję i wiedzę przekazuje tancerzom z entuzjazmem, w przyjacielskiej atmosferze, ale zarazem w ferworze ciężkiej pracy i dyscypliny. Zawsze znajduje „złoty środek”. Dominika jest wyjątkowym szkoleniowcem, a jej podopieczni mogą się pochwalić licznymi tytułami mistrzowskimi w kilku kategoriach. Jak sama mówi, wróciła do korzeni, by dalej rozwijać pasję do disco dance – swojego wiodącego stylu tańca i połączyć ją z zamiłowaniem do pracy z dziećmi oraz młodzieżą.