logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

NN JAZZ

Nazwa:
NN JAZZ

Trener:
Adrianna Bilecka

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

Młodzieżowy zespół tańca jazzowego trenujący w Egurrola Dance Studio w Łodzi pod okiem Adrianny Bileckiej, dzięki której nieustannie się rozwija i stawia sobie nowe cele i wyzwania! Dwa razy w tygodniu tancerze pracują nad formacją, a dodatkowo w weekendy szkolą się z zakresu techniki tańca jazzowego, akrobatyki oraz klasyki.

Najlepiej czują się w choreografiach jazzowych i modernowych, ale ogromną przyjemność sprawia im również poznawanie nowych stylów. Poza regularnymi treningami szkolą się także na warsztatach, próbując nowych rzeczy i nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę.

Trener

ADRIANNA
BILECKA

Trener seniorskiego zespołu NN Jazz w Egurrola Dance Studio w Łodzi, dyplomowany pedagog, choreograf, sędzia Polskiej Federacji Tańca.

Od 2014 roku była związana z Egurrola Dance Studio w Warszawie, gdzie jako tancerka grupy TV Project szkoliła się pod kątem udziału w telewizyjnych produkcjach tanecznych. Ma na swoim koncie pokazy z takimi gwiazdami jak Margaret, Blue Café, Cleo i Donatan, brała udział w produkcjach dla takich firm jak: Gatta, Dell, Bosh, Cheetos. Wystąpiła również w pokazach Thierrego Vergera oraz Joanny Horodyńskiej.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat w Zespole Artystycznym “Krajki”, gdzie zdobywała umiejętności techniczne w różnych stylach tanecznych. Wraz z zespołem brała udział w koncertach i pokazach na terenie całej Polski oraz za granicą. Regularnie szkoli się u takich choreografów jak: Julia Spiesser, Nicolas Huchard, Chris McCarthy.