logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SWAGG 2

Nazwa:
SWAGG 2

Trener:
Artur Golec

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Swagg 2 to stosunkowo młody, ale niezwykle ambitny zespół, stanowiący drugi skład zespołu Swagg. Naszym trenerem jest pan Artur Golec. Mamy ogromne ambicje, a naszym największym marzeniem jest zdobycie mistrzostwa świata! Dlatego na każdym treningu dajemy z siebie 100%, wylewając przy tym hektolitry potu.

Jesteśmy zawsze chętni do pracy, pełni pasji i siły do działania! Stanowimy niezwykle zgraną ekipę, a nieustanne, wzajemne wsparcie i dobra energia krążąca na sali sprawiają, że ciągle pniemy się do przodu, zdobywając kolejne sukcesy – zarówno zespołowe, jak i indywidualne.

Chociaż naszą największą pasją jest hip hop, nie boimy się innych stylów i zawsze chętnie poszerzamy swoje umiejętności – kochamy wyzwania i każde z nich podejmujemy z uśmiechem na twarzy!

Trener

ARTUR
GOLEC

Trener hip hopowych formacji Swagg i Swagg 2, instruktor tańca, choreograf programów: „You Can Dance. Nowa Generacja.” oraz „Dance Dance Dance”, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych. Technikę szkolił pod okiem najlepszych zagranicznych choreografów, m.in. Tucker Barkley, Ian Eastwood, Erica Sobol, Lee Daniel, Derrel Bullock czy Tony Czar. Przez wiele lat wraz z Zawodową Grupą VOLT występował na największych scenach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.