logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SWAGG

Nazwa:
SWAGG

Trener:
Artur Golec

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

SWAGG to formacja, w skład której wchodzą tancerze w wieku pow. 15 lat. Specjalizuje się w technice hip hop i new age. Trenerem i choreografem formacji jest Artur Golec. Grupa ma na swoim koncie wiele sukcesów na turniejach.

Formacja ćwiczy dwa razy w tygodniu po 2 godziny choreografię, a dodatkowo raz w tygodniu odbywają się zajęcia z akrobatyki, które trwają godzinę. Członkowie zespołu biorą również udział w warsztatach tanecznych organizowanych przez Egurrola Dance Studio, gdzie mają kontakt z kulturą hip hopu i tancerzami z całego świata reprezentującymi ten styl. Część grupy miała okazję rozwijać swoje umiejętności za granicą (Los Angeles, Londyn). Jeden z tancerzy zespołu – Jakub Tomczyk został wybrany do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie tanecznym “Hoolywood Tour” w Los Angeles. W grupie tancerzy z całego świata wystąpił na jednej z najbardziej prestiżowych imprez tanecznych w Los Angeles “Carnival”, w show stworzonym przez Tony’ego Czara. Tancerze na bieżąco doskonalą swoje duety i solówki, by móc zmierzyć się z najlepszymi na ogólnopolskich zawodach.

W 2015 roku zespół SWAGG wziął udział w programie “Mam Talent!”. Po występie castingowym, który zachwycił jurorów, grupa zakwalifikowała się do odcinków półfinałowych na żywo, gdzie zaprezentowała niesamowitą, niezwykle energetyczną choreografię, wzbudzając uznanie publiczności w studiu oraz przed telewizorami.

SWAGG to grupa tancerzy, przyjaciół i prawdziwych pasjonatów hip hopu!

Trener

ARTUR
GOLEC

Trener hip hopowych formacji Swagg i Swagg 2, instruktor tańca, choreograf programów: „You Can Dance. Nowa Generacja.” oraz „Dance Dance Dance”, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych. Technikę szkolił pod okiem najlepszych zagranicznych choreografów, m.in. Tucker Barkley, Ian Eastwood, Erica Sobol, Lee Daniel, Derrel Bullock czy Tony Czar. Przez wiele lat wraz z Zawodową Grupą VOLT występował na największych scenach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.