logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SWAGG JUNIORS 2

Nazwa:
SWAGG JUNIORS 2

Trener:
Patryk Kownacki

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Jesteśmy ekipą streetową z wielkimi marzeniami. W naszym zespole może znaleźć się każdy, kto wie, co znaczy ciężka praca, kto chce zaangażować się w życie grupy i jest w stanie systematycznie dbać o swój rozwój.

Trenujemy trzy razy w tygodniu. W poniedziałki podczas dwugodzinnych zajęć ćwiczymy technikę i choreografię. W czwartki mamy 1,5 godziny choreografii, a w soboty pracujemy nad naszą ogólną sprawnością podczas zajęć z akrobatyki.

Niezawodny trener Patryk Kownacki dba o nasz wszechstronny rozwój, organizując nam zajęcia z innych technik tanecznych, takich jak taniec jazzowy czy contemporary.

Każdy z nas rozwija się również indywidualnie, pracując nad duetami i solówkami. Bierzemy też udział w cyklicznych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Egurrola Dance Studio. Dwa razy w roku jeździmy razem na obozy.

Najlepsi tancerze naszego zespołu co roku zasilają szeregi ekipy Swagg Juniors, która reprezentuje szkołę na największych turniejach w kraju i na świecie. W przyszłości możemy też trafić do młodzieżowego zespołu Swagg, by później stać się zawodowym tancerzem grupy VOLT lub trenerem!

Trener

PATRYK
KOWNACKI

Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Od początku pracy w Egurrola Dance Studio budował silne grupy hip hopowe, które co roku stawały na pierwszym stopniu podium podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio. Teraz ci właśnie tancerze zasilają nasze flagowe zespoły.

Jako instruktor tańca pracuje od 16. roku życia, a w Egurrola Dance Studio jest z nami od 2016 roku. Pod okiem Patryka szkolą się nasi najlepsi tancerze, którzy dumnie reprezentują szkołę na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. W 2019 roku Patryk otrzymał tytuł Instruktora Roku Egurrola Dance Studio oraz tytuł Najlepszego Debiutu Trenerskiego. Wraz z zespolem Swagg Juniors wywalczył tytuł najlepszej juniorskiej ekipy hip hopowej Egurrola Dance Studio w 2020, a podczas United Dance Arena w Mogilnie otrzymali nagrodę Grand Prix za najlepszy występ turnieju.

Patryk tańczy od 10. roku życia. Początkowo trenował taniec towarzyski. Program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” sprawił, że zaczął interesować się hip hopem. Zapisał się na zajęcia do białostockiej Akademii Tańca Szał, gdzie trafił od razu do zespołu Street Dance. W tym samym roku zdobył m.in. wicemistrzostwo Polski IDO w duecie hip hop oraz wicemistrzostwo Polski z formacją Street Dance Show. Następnie z dorosłą grupą Szał zdobył m.in.mistrzostwo Polski IDO oraz 8. miejsce na mistrzostwach śŚwiata w Grazie. Wraz z tym zespołem doszedł również do półfinału programu „Got To Dance”.

Po przeprowadzce do Warszawy zainteresował się nowo powstałym stylem tańca, zwanym polyswagg. Zainteresowanie było tak duże, że postanowił wyjechać do kraju jego pochodzenia – Nowej Zelandii, gdzie szkolił się w swojej ulubionej szkole tańca, Palace Dance Studio. Tam brał udział w warsztatach u Parris Goebel oraz członków słynnej ekipy Royal Family.