logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SWAGG JUNIORS

Nazwa:
SWAGG JUNIORS

Trener:
Patryk Kownacki

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Jesteśmy tancerzami hip hopowymi. Kochamy taniec a nasze serca biją w rytmie hip hopu. Każdą wolną chwilę najchętniej spędzamy na sali razem trenując. Taniec to całe nasze życie!

Ktoś mógłby nas zapytać, czy mamy w ogóle czas na naukę? Oczywiście – chcieć to móc!

Zaangażowanie w zajęcia i świadomość, że nad czymś wspólnie pracujemy sprawia, że możemy przenosić góry!

W naszym zespole może tańczyć każdy, kto ma od 13 do 16 lat, kto jest gotowy poświęcić dużo swojego wolnego czasu, kto jest gotowy wejść w niesamowity świat tańca. Razem z zespołem startujemy na najważniejszych turniejach w kraju, przygotowujemy oprawy taneczne do pokazów i teledysków. Od trzech lat niezmiennie stajemy na podium Krajowych Mistrzostw IDO w kategorii Formacje Juniorskie!

Jesteśmy również aktualnymi srebrnymi medalistami Rytmu Ulicy w Pile. W naszej ekipie trenują jedni z najlepszych solistów IDO w Europie i na Świecie!

Mamy przyjemność pracować z trenerem – Panem Patrykiem Kownackim, który specjalnie dla nas tworzy niepowtarzalne, emocjonujące choreografie oraz czuwa nad naszym tanecznym i mentalnym rozwojem.

Trener

PATRYK
KOWNACKI

Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Instruktor z 11-letnim doświadczeniem w pracy z ekipami hip hopowymi. Od początku przygody w Egurrola Dance Studio budował silne grupy, które co roku stawały na pierwszym miejscu podium podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio. Teraz ci tancerze zasilają nasze główne zespoły.

Pod okiem Patryka szkolą się nasi najlepsi zawodnicy, którzy dumnie reprezentują szkołę na międzynarodowych turniejach rangi mistrzowskiej. W 2019 roku otrzymał tytuł Instruktora Roku Egurrola Dance Studio oraz tytuł Najlepszego Debiutu Trenerskiego Roku. Wraz z formacją Swagg Juniors od trzech lat niezmiennie stają na medalowym miejscu Krajowych Mistrzostw IDO. W 2021 roku otrzymali tytuł 4. najlepszej formacji IDO w Europie oraz 2. najlepszej ekipy podczas XIX Rytmu Ulicy w Pile.

Patryk tańczy od 10. roku życia. Początkowo trenował taniec towarzyski. Program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” sprawił, że zaczął interesować się hip hopem i jazzem. Przez cztery lata trenował te dwa style w zespołach białostockiej Akademii Tańca Szał zdobywając liczne tytuły Krajowych Mistrzostw IDO. W 2011 roku podjął pracę instruktora tańca. W 2016 roku wyjechał do Nowej Zelandii, gdzie szkolił się pod okiem Parris Goebel oraz członków słynnej ekipy Royal Family.

Dzięki pracy w Egurrola Dance Studio, Patryk wykazuje się nie tylko jako trener ulicznych ekip, ale również jako choreograf programów „Dance Dance Dance”, „You Can Dance Nowa Generacja” czy „Jaka To Melodia”.