logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SWAGG KIDS

Nazwa:
SWAGG KIDS

Trener:
Klaudia Koruba

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Blue City

Jesteśmy tancerzami hip hopowymi, którzy na co dzień trenują w Egurrola Dance Kids w Blue City. Reprezentujemy naszą szkołę na turniejach w kategorii hip hop do 12 lat. Kochamy taniec, dlatego każdą wolną chwilę spędzamy razem na sali, trenując. Taniec to całe nasze życie! Naszym trenerem i choreografem dbającym o warsztat taneczny jest Klaudia ‘Jadźka’ Koruba, która nazywa nas swoimi ziomkami-poziomkami.

Ciężko pracujemy na swoje sukcesy. Nasze ulubione lekcje choreografii, które odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny to coś, na co najbardziej czekamy i na co najchętniej poświęcamy swój czas. Mamy też godzinne zajęcia z akrobatyki, ponieważ nasz styl wymaga ogromnej zwinności i sprawności fizycznej. Stawiamy na wszechstronny rozwój, dlatego nie może nas zabraknąć na żadnych streetowych warsztatach organizowanych przez Egurrola Dance Studio.

Wszystko to sprawia, że możemy pochwalić się licznymi sukcesami zdobytymi na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca. Zdobywamy je zarówno jako zespół, jak i w kategoriach indywidualnych (solo i duety), bo każdy z nas to silna osobowość! Uwielbiamy zdrową rywalizację i ten moment, kiedy stajemy na najwyższym stopniu podium! To jednak nie sukces jest dla nas najważniejszy – liczy się to, że tworzymy zgraną ekipę, przeżywającą wspólnie wszystkie emocje! Dla nas nawet porażki smakują lepiej, gdy przeżywamy je razem, i dają nam kopa oraz motywację do dalszego działania!

Naszą pasję realizujemy także poprzez udział w przedsięwzięciach artystyczno-rozrywkowych. Wielu z nas mogliście oglądać w najpopularniejszych programach telewizyjnych, takich jak “Jaka to melodia” czy “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. To wspaniałe, ekscytujące uczucie, móc prezentować swoje umiejętności przed tak ogromną publicznością! W naszej szkole tańca mamy idealne warunki do dalszego rozwoju – możliwość awansu do formacji Swagg Juniors, a później SWAGG, aby w przyszłości stać się zawodowym tancerzem grupy VOLT.

Trener

KLAUDIA
KORUBA

Trener zespołu Swagg Kids, licencjonowany sędzia PFT, uczestniczka IV edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz”. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 3 lata. Jako małe dziecko przeszła przez wiele szkół tanecznych począwszy od rytmiki, przez taniec współczesny, aż w końcu mając 13 lat trafiła do grupy Top-Toys, gdzie odnalazła style, w których spełnia się maksymalnie – hip hop i dancehall.

Taniec jest dla niej spełnieniem, to bardzo twórcza osoba, według której tancerz tańczy ciałem i duszą. Swoje umiejętności prezentowała na imprezach firmowych oraz na wielu zawodach, gdzie zdobywała miejsca na podium.

Od 11 lat związana z Egurrola Dance Studio jako instruktor tańca. Jest wymagająca, ponieważ na treningach daje 100% siebie i tego samego oczekuje od innych. Jej priorytetem jest ciężka praca, litry potu wylane na treningu, postawienie sobie celów i dążenie do nich. Od kilku lat realizuje się również jako trener zespołu Swagg Kids, który wielokrotnie stawał na podium krajowych i międzynarodowych turniejów tanecznych.

Jej motto życiowe to: “Tylko poświęcenie przynosi efekty”.