logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

TARCHO FRESH

Nazwa:
TARCHO FRESH

Trener:
Dominika Raczyńska

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Tarchomin

Zespół powstał w 2016 roku w Egurrola Dance Studio na Tarchominie. Tworzą go młodzi, ambitni tancerze, którzy nie tylko razem tańczą, ale są też dobrymi przyjaciółmi. Od samego początku bardzo ciężko trenowali i dzięki temu dziś należą do grona pierwszych składów Egurrola Dance Studio.

Zespół 3 razy w tygodniu trenuje choreografię hip hopową, a ponadto uczęszcza na najróżniejsze lekcje open dla doskonalenia swoich umiejętności. Tancerze z wielkim zapałem biorą udział o obozach i szkoleniach organizowanych przez naszą szkołę, a także w tych odbywających się poza granicami kraju.

Co roku przygotowują również choreografię dla mini formacji, która ma na swoim koncie m.in. miano mini miano najlepszej ekipy na XXXV Mistrzostwach Egurrola Dance Studio! Oprócz mini formacji tancerze przygotowują występy solo i w duetach, które są nagradzane wieloma medalami, zarówno na turniejach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Tancerze są bardzo ambitni – każdego roku przygotowują nagrywkę, wcześniej znajdując odpowiednie miejsce i muzykę, która pozwoli im stworzyć coś naprawdę dobrego. Efekty ich pracy możecie zobaczyć na kanale Egurrola TV na YouTube!

Członkowie zespołu są zapraszani przez Egurrola Agency do współpracy przy realizacji programów tanecznych, koncertów i wielu innych eventów. Pozwala im to doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe, ciekawe doświadczenia taneczne i sceniczne.

Trener

DOMINIKA
RACZYŃSKA

Trener zespołów Tarcho Fresh i Tarcho Fresh Juniors oraz grup hip hopowych w Egurrola Dance Studio. Miała zostać gimnastyczką artystyczną, ale jej droga zawodowa poszła w zupełnie innym kierunku. Gdy miała 8 lat, mama zapisała ją na balet i tak zaczęła się jej przygoda z tańcem. Potem tańczyła w różnych dziecięcych zespołach. W wieku 16 lat w jej karierze nastąpił przełom – dostała się do zawodowego zespołu tanecznego. Tu poznała rozmaite techniki oraz zyskała wiele możliwości pracy jako tancerka. Brała udział w trasach koncertowych gwiazd muzyki, np. Danzela. W tym czasie szkoliła się również u Katarzyny Kizior z jazzu oraz u Stephana Reynoldsa z hip hopu. Kolejnym etapem jej życia tanecznego było współtworzenie grupy zawodowej utworzonej na potrzeby różnych programów telewizyjnych oraz teledysków. Grupa ta zrealizowała projekty dla takich programów jak: “Załóż się” – I edycja, “Show Time”, “Sylwester z Jedynką 2006/07”, “Jak oni śpiewają” – I edycja oraz “Szymon Majewski Show”.

Po tak wyczerpującym okresie zawodowym, postanowiła odpocząć i skupić się na przekazywaniu swojej wiedzy. Prowadziła zajęcia m.in. w domu kultury oraz w gimnazjum sportowym, a obecnie jest instruktorem i trenerem zespołów Egurrola Dance Studio.