logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

TARCHO FRESH JUNIORS

Nazwa:
TARCHO FRESH JUNIORS

Trener:
Dominika Raczyńska

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Tarchomin

Zespół założony w 2014 roku na Tarchominie. Składa się z obdarzonych dużą ambicją młodych ludzi, dla których nie ma zadań nie do wykonania! Trenują pod skrzydłami Dominiki Raczyńskiej, która zawsze może liczyć na ich zaangażowanie i ciężką pracę.

Na co dzień tancerze trenują choreografię hip hopową. Uczestniczą także w zajęciach z techniki i akrobatyki, bo są stale spragnieni nowej tanecznej wiedzy! Ale to jeszcze nie koniec ich tanecznej zajawki. Bardzo lubią pracować nad mini formacją, która regularnie rywalizuje w bitwach ekip, a także nad solówkami i duetami.

Tancerze biorą udział w wielu turniejach tańca i mają już na swoim koncie znaczące sukcesy. Są też stałymi uczestnikami obozów i warsztatów tanecznych Egurrola Dance Studio. W poprzednim sezonie stworzyli własną nagrywkę z choreografią, którą możecie znaleźć na kanale Egurrola TV na You Tube. Doświadczenie taneczne i sceniczne zdobywają podczas występów w czasie rozmaitych koncertów i eventów, do udziału w których są zapraszani przez Egurrola Dance Agency.

Trener

DOMINIKA
RACZYŃSKA

Trener zespołów Tarcho Fresh i Tarcho Fresh Juniors oraz grup hip hopowych w Egurrola Dance Studio. Miała zostać gimnastyczką artystyczną, ale jej droga zawodowa poszła w zupełnie innym kierunku. Gdy miała 8 lat, mama zapisała ją na balet i tak zaczęła się jej przygoda z tańcem. Potem tańczyła w różnych dziecięcych zespołach. W wieku 16 lat w jej karierze nastąpił przełom – dostała się do zawodowego zespołu tanecznego. Tu poznała rozmaite techniki oraz zyskała wiele możliwości pracy jako tancerka. Brała udział w trasach koncertowych gwiazd muzyki, np. Danzela. W tym czasie szkoliła się również u Katarzyny Kizior z jazzu oraz u Stephana Reynoldsa z hip hopu. Kolejnym etapem jej życia tanecznego było współtworzenie grupy zawodowej utworzonej na potrzeby różnych programów telewizyjnych oraz teledysków. Grupa ta zrealizowała projekty dla takich programów jak: “Załóż się” – I edycja, “Show Time”, “Sylwester z Jedynką 2006/07”, “Jak oni śpiewają” – I edycja oraz “Szymon Majewski Show”.

Po tak wyczerpującym okresie zawodowym, postanowiła odpocząć i skupić się na przekazywaniu swojej wiedzy. Prowadziła zajęcia m.in. w domu kultury oraz w gimnazjum sportowym, a obecnie jest instruktorem i trenerem zespołów Egurrola Dance Studio.