logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

TARCHO TEAM JUNIORS

Nazwa:
TARCHO TEAM JUNIORS

Trener:
Joanna Rudnicka

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Tarchomin

Nasz zespół został założony w 2012 r. w szkole Egurrola Dance Studio na Tarchominie. Nad naszym warsztatem tanecznym czuwa wspaniała trenerka – Pani Joanna Rudnicka, wieloletnia tancerka mistrzowskich formacji V2 i V3.

Ostatnie lata to ogrom pracy i potu, który w każdym tygodniu zostawiałyśmy na sali. Ale ciężka praca owocuje – obecnie jesteśmy wicemistrzami świata federacji WADF w kategorii Showcases Teams Juniors! Na swoim koncie mamy także inne sukcesy. W ubiegłych latach stawałyśmy na podium podczas różnorodnych turniejów, zajmując m.in. I miejsce podczas drugiej edycji turnieju United Dance Arena 2020 r. czy I miejsce na XX Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza 2019 r.

Za tymi sukcesami stoi ogrom pracy, którą przez cały rok wykonujemy na sali tanecznej. Trenujemy trzy razy w tygodniu: w poniedziałki i środy pracujemy na zajęciach z choreografii, a w weekendy szlifujemy nasze piruety i akrobacje na zajęciach z techniki i akrobatyki. Ale to nie wszystko! Dodatkowe treningi to czas na doskonalenie naszych solówek i duetów, dlatego śmiało możemy stwierdzić, że szkoła na Tarchominie to nasz drugi dom!

Nasz zespół wyróżnia drużynowość, wzajemne wsparcie oraz przyjaźń – również poza salą taneczną! Jesteśmy dumne, że tworzymy nasz zespół i mamy pewność, że doświadczenie, jakie tu zdobywamy, pozostanie z nami na długie lata!

Trener

JOANNA
RUDNICKA

Trener juniorskiego zespołu disco dance Tarcho Team Juniors, metodyk, tancerka. Ze szkołą tańca Agustina Egurroli związana jest od 2007 roku. Tutaj szkoliła się pod okiem wybitnych instruktorów: Eweliny Kani, Katarzyny Mieczkowskiej i Pawła Wasilewskiego. Jak sama twierdzi, to właśnie dzięki pracy tych ludzi stała się pewną siebie tancerką. W 2011 roku zakwalifikowała się do formacji tanecznej V3, z którą zdobyła m.in. Mistrzostwo Polski w kategorii Disco Show w 2011 r., aby rok później dołączyć do najbardziej prestiżowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2. Jako dojrzała już tancerka brała również udział w występach Zawodowej Grupy VOLT.

Joanna to bardzo doświadczony instruktor, który posiada na swoim koncie takie tytuły jak: Najlepszy Debiut Trenerski 2018, Trener Roku 2019 oraz Instruktor Roku w Sekcji Tańca Nowoczesnego 2019. W chwili obecnej skupia się na pracy trenera. To wymagająca instruktorka, która cechuje się dokładnością, kreatywnością, ambicją i pracowitością. Ceni sobie zaangażowanie i ciężką pracę, dzięki której można „przenosić góry” i przełamywać swoje słabości.