logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

THE CROWS

Nazwa:
THE CROWS

Trener:
Agnieszka Dydo

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Kraków

THE CROWS to mega zgrana ekipa z Krakowa, która trenuje razem w Egurrola Dance Studio pod okiem Agnieszki Dydo. Naszym mottem jest zawsze dążyć do tego, żeby stawać się lepszym od samego siebie, nieustannie rozwijać oraz doceniać cały ten proces.

Każdy członek naszej tanecznej rodziny stawia na wszechstronność i ciężką pracę w dążeniu do celu. Każdy też jest zupełnie inny, jednak wspólna praca zaowocowała w nowe, piękne relacje i przyjaźnie.

Zespół specjalizuje się w technice hip hop, jednak nie brakuje treningów, na których uczymy się innych technik takich jak popping czy house. Tańczymy też liczne choreografie new age/commercial. Regularnie szkolimy się też na warsztatach tanecznych z najlepszymi nauczycielami nie tylko z Polski, ale i całego świata.

Nasze umiejętności prezentujemy na wielu zawodach tanecznych, w których zawsze chętnie startujemy. Występujemy też na różnych eventach, jak na przykład Festiwal Kolorów w Krakowie i bierzemy udział w projektach nagraniowych. Mamy na swoim koncie liczne sukcesy na turniejach organizowanych przez Egurrola Dance Studio, które stanowią dla nas dalszą motywację do kolejnych wyzwań.

Nasze treningi odbywają się 3 razy w tygodniu, ale tak naprawdę codziennie spotykamy się na sali, co sprawia, że Egurrola Dance Studio Kraków to dla nas drugi, taneczny dom!

Trener

AGNIESZKA
DYDO

Trener młodzieżowego zespołu The Crows oraz instruktor grup hiphopowych w Egurrola Dance Studio Kraków.

Z tańcem związana jest od 2009 roku, a od 2012 dzieli się swoją wiedzą jako jego nauczyciel. Agnieszka stale rozwija swoje umiejętności taneczne pobierając warsztaty od najlepszych nauczycieli na międzynarodowych warsztatach. Tańczyła na scenie z największymi gwiazdami polskiej i światowej muzyki: Ich Troje, Dodą, Pudzianem, Robertem Janowskim, Dr Albanem, Fun Factory i wieloma innymi, tworząc oprawę koncertów i wydarzeń artystycznych. Doświadczenie taneczne zdobywała także programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” czy „Sylwester z Polsatem”.