Zespół

SHINE

Nazwa:
SHINE

Trener:
Wioleta Skardzińska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy zespołem disco dance, który powstał w 2017 roku. Naszym opiekunem i trenerem jest jest pani Wioleta Skardzińska. reprezentujemy Egurrola Dance Studio Grodzisk w kategorii disco dance juniorzy.

Swoje umiejętności doskonalimy trzy razy w tygodniu. Poza treningami choreografii, szkolimy się również na zajęciach akrobatyki oraz techniki. Pragniemy się nieustannie rozwijać, dlatego w swojej pracy stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko! Jako zespół dajemy sobie siłę i wzajemną motywację, konsekwentnie wyznaczamy sobie nowe cele i razem staramy się je osiągnąć.

Trener

WIOLETA
SKARDZIŃSKA

Trener zespołu disco dance Shine w Egurrola Dance Studio – Grodzisk Mazowiecki. Zakochana w tańcu, tańczy od piątego roku życia. Utytułowana tancerka, mająca na swoim koncie tytuł Vice Mistrza Świata i Europy oraz wielokrotnego mistrza Polski w stylu disco dance. Od 3 lat pracuje jako choreograf i instruktor tańca jazzowego, disco dance oraz akrobatyki. Ukończyła kurs instruktorski organizowany przez Egurrola Dance Studio oraz Polską Akademię Sportu, zdobywając tym samym kwalifikacje jako instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec. Pełna energii i charyzmy, nie boi się wyzwań i zarówno sobie jak i swoim tancerzom stawia wysoko poprzeczkę. W czasie zajęć jest otwarta, uśmiechnięta, a na sali zaraża pozytywną energią i miłością do tańca.