Zespół

LUZ 2

Nazwa:
LUZ 2

Trener:
Paula Pikus

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Luz 2 to zespół składający się z samych energicznych i pełnych zaangażowania dziewczynek, które przychodzą na zajęcia z pasji do tańca. Uwielbiają się szkolić, biorąc udział w licznych warsztatach, ale przede wszystkim kochają to co robią!

Zespół oficjalnie istnieje od 2016 roku i jest on zapleczem do pierwszego składu w kategorii juniorów – Luzu 1. Tancerki są w wieku 13-16 lat. Swoje umiejętności dziewczynki prezentują na ogólnopolskich turniejach tanecznych, występując tam w kategoriach solo, duetach oraz w formacji i mini formacji. Prezentują się również na Mistrzostwach Egurrola Dance Studio, a na koniec sezonu mają możliwość awansować do zespołów Luz 1, a w przyszłości do V2, co daje im niesamowitą szansę dalszego rozwoju.

Trener

PAULA
PIKUS

Trener zespołu Luz 2. Swoja karierę taneczną rozpoczęła w wieku 9 lat. Tańczyła w najlepszych zespołach tańca nowoczesnego w Egurrola Dance Studio, m.in.: Luzik, Luz 1 i V2. Wraz z tymi zespołami występowała na licznych turniejach tanecznych w kraju oraz poza jego granicami, gdzie wielokrotnie zdobyła tytuł Mistrza Polski oraz była finalistką Mistrzostw Świata i Europy. Paula stara się w dalszym ciągu doskonalić swoje umiejętności, by przekazywać je swoim podopiecznym, uczęszczając na wszelkiego rodzaju warsztaty taneczne w stylach t.j: hip hop, salsa, jazz, new style, dancehall. Taniec jest jej całym życiem. Aktualnie Paula jest trenerką zespołu Luz 2 w Egurrola Dance Studio na Ochocie. Jest niezwykle ciepłą i pogodną osobą, jak i również wymagającą trenerką. Na swoich zajęciach stwarza przyjazną atmosferę, by dzieci czuły się swobodnie i tak samo jak ona pokochały taniec.