logo_EDL_n_NEW
Menu

Jazz / Modern

Klaudia
Jezierska

new_sedziowie_strona_jezierska

Trener zespołu Jazz One Kids, choreograf programu „You Can Dance. Nowa Generacja”, instruktor tańca o specjalizacji jazz i modern.

Klaudia jest niezwykle ciepłą, energiczną, otwartą osobą i bez dwóch zdań każdego tancerza na sali zaraża pozytywną energią. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat w Egurrola Dance Studio. Będąc częścią naszych flagowych zespołów (Luzik 1, Luz 1, V2, Jazz One), od najmłodszych lat wielokrotnie stała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata w stylach disco dance oraz jazz i modern federacji WADF i IDO. Tancerka programów telewizyjnych i produkcji teatralnych. W wolnym czasie rozwija wszechstronność swoich umiejętności tanecznych uczestnicząc w warsztatach, prowadzonych przez polskich oraz zagranicznych choreografów w kraju i za granicą.

Jako studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nie boi się wyzwań. Podczas zajęć zwraca uwagę na dobry kontakt z podopiecznymi i przyjazną atmosferę. Na sali stawia na rozwój młodych tancerzy i zaraża ich swoją miłością do tańca, bo wierzy, że „pasja to podmuch szczęścia, który często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń” i tego również chce uczyć innych!

Od 2018 roku Klaudia jest również trenerem naszego flagowego zespołu – Jazz One Kids, który mimo swojego krótkiego czasu istnienia, ma na koncie tytuły m.in. Mistrzów Polski i Świata IDO w kategoriach: Formacje Jazz i Małe Grupy Modern.