logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

B-TEAM JUNIORS

Nazwa:
B-TEAM JUNIORS

Trener:
Aneta Radomska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Bródno

Nasz zespół B-Team Juniors został założony w 2016 r. w szkole Egurrola Dance Studio na warszawskim Bródnie. Trenerem jest pani Aneta Radomska, wieloletnia tancerka zespołu V2 oraz grupy TV Project.

Na każdym treningu ciężko pracujemy, dlatego mamy na swoim koncie już wiele osiągnięć!Jesteśmy aktualnymi wicemistrzami świata federacji WADF w kategorii Large Teams Juniors. Wielokrotnie stawałyśmy na podium podczas różnorodnych turniejów.

Tych wszystkich efektów i wyników nie byłoby jednak, gdyby nie systematyczna praca na sali. W ciągu tygodnia spotykamy się we wtorki i czwartki na zajęciach z choreografii, na których większość czasu pracujemy nad naszą techniką, siłą oraz rozciągnięciem. Pani Aneta bardzo dużą wagę przywiązuje do tego, aby wszystkie ćwiczenia wykonywane były przez nas poprawnie i dokładnie, co ma nam pomóc unikać niechcianych kontuzji. Kochamy taniec, ale dbamy przy tym o nasze zdrowie, aby cieszyć się naszą pasją jak najdłużej!

W weekendy mamy zajęcia z techniki oraz akrobatyki, na których szlifujemy swoje piruety, skoki i obroty, wykorzystywane później w swoich choreografiach solowych oraz duetach.

Regularne treningi sprawiają, że potrafimy dobrze zorganizować sobie czas, tak aby odnosić sukcesy zarówno na parkiecie, jak i w szkole oraz w życiu prywatnym!

Pomimo ciężkiej pracy na naszych treningach panuje super pozytywna atmosfera, dzięki czemu jesteśmy ze sobą bardzo zżyte i wzajemnie się wspieramy. Jesteśmy pewne, że przyjaźnie zawarte w zespole przetrwają długie lata!

Trener

ANETA
RADOMSKA

Trener zespołu juniorskiego B-Team Juniors. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając niecałe 4 lata. Przez 8 lat trenowała taniec towarzyski, w którym odnosiła swoje pierwsze, dziecięce sukcesy. Aneta to wielokrotna finalistka i półfinalistka Mistrzostw Polski federacji IDO oraz mistrzyni i wicemistrzyni województwa lubelskiego w tańcu Disco Dance i Hip Hop. Jest absolwentką prestiżowej szkoły sportowej Skolerne Oure Sport & Performance w Danii (kierunek Street Dance). Ma na swoim koncie tytuł magistra pedagogiki, jest również dyplomowanym instruktorem tańca i fitnessu.

Była tancerką zespołu tanecznego V2, z którym zdobyła tytuł Mistrzów Polski oraz Mistrzów Europy federacji IDO w kategorii formacji Street Dance oraz uczestniczką pierwszego i drugiego sezonu Tv Project. Wielokrotnie występowała na scenie z Zawodową Grupą VOLT.

Do swoich większych doświadczeń scenicznych może zaliczyć m.in. występy na Międzynarodowym Dniu Tańca w Kopenhadze, Ceremonii Otwarcia UEFA EURO 2012, Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Świata w siatkówce oraz wielokrotne występy z Zawodową Grupą VOLT, m.in. na festiwalu „Opole 2012”, show dla marki Sephora, wielki trening otwarty dla marki Adidas, czy w programie „Taniec z gwiazdami”. Na swoim koncie ma również przygotowanie choreografii do pokazów mody firm takich jak: Gatta, Kinga, Ava, Mitex, Esotiq, Sesto&Senso itp.

Uważa, że tańczyć potrafi każdy – wystarczy tylko dać mu trochę czasu na oswojenie się i uwierzenie we własne możliwości ! Potwierdzają to coraz liczniejsze sukcesy i medale jej podopiecznych. Z każdym semestrem pobija rekord w ilości dzieci oddanych do zespołów. W 2016 r. Agustin Egurrola przyznał jej tytuł „Instruktora Roku”. Z wykształcenia jest Animatorem i Menedżerem Kultury o specjalizacji tanecznej i fotograficznej, absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim.

Aneta jest tancerką potrafiącą odnaleźć się w każdej technice tańca. Uważa, że dobry tancerz to wszechstronny tancerz i taką ideologie stara się przekazać swoim kursantom. Ciągle szkoli się w różnorodnych stylach tańca.