Zespół

JAZZ ONE JUNIORS

Nazwa:
JAZZ ONE JUNIORS

Trener:
Paweł Michno

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Ochota

Formacja Jazz One Juniors powstała we wrześniu 2011 roku. Jej choreografem jest Paweł Michno.

Zespół istnieje stosunkowo krótko, ale ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia. Brał udział w wielu turniejach, wygrywając większość z nich. Prezentował się także na scenach teatru ‘Na Woli’ w ramach projektu ‘Up To Stage’. Poza tym tancerki Jazz One Junior występują na wielu pokazach i wspierają akcje charytatywne.

Zespół ma zajęcia z choreografii, które odbywają się 3 razy w tygodniu po 2 godziny i raz godzinne zajęcia z klasyki.

Trener

PAWEŁ
MICHNO

Trener mistrzowskich zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce. Współpracował także z zawodową grupą taneczną VOLT, z którą brał udział w największych produkcjach telewizyjnych.

Paweł cały czas rozwija swój taneczny warsztat, uczestnicząc w zajęciach w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Jest cenionym nauczycielem i choreografem tańca jazzowego, zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne na trenie całego kraju. Swoją wiedzę i doświadczenie taneczne przekazuje również innym, prowadząc zajęcia na kursach instruktorskich.

Na swoich lekcjach zaraża kursantów swą pasja do tańca. Przywiązuje dużą wagę do nauczania techniki, gdyż to właśnie jakość tańca jest podstawą do dalszego rozwoju tancerza.